Puan 7.88
Bookmark
5 kişi takip ediyor

86

Full bölüm izle 86, indir 86 türkçe alt yazılı, 86 tr alt yazı, indir 86 tr alt yazı, 86 Tempest Fansub sitesinden izle.
Eighty Six, 86―エイティシックス―
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
86 Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz 86 Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden 86 izleyebilirsiniz.

Özet 86

San Magnolia Cumhuriyeti, komşu Gidian İmparatorluğu’nun Lejyon olarak bilinen insansız hava araçları (Dron) tarafından kuşatılmıştır. Yıllarca süren özenli çalışmalardan sonra, Cumhuriyet sonunda tek taraflı mücadeleyi zayiatsız bir savaşa çevirmek için, ya da en azından hükümetin iddia ettiği buydu, kendi otonom hava araçlarını geliştirdi. Gerçekte ise kansız savaş diye bir şey yoktur. Güçlendirilmiş duvarların ötesinde Seksen Altı cumhuriyet bölgesini koruyan ve ‘varolmayan’ Seksen Altı bölgesi uzanır. Terk edilmiş bu bölgenin genç erkek ve kadınları Seksen Altı olarak damgalanır ve insanlıklarından sıyrılıp savaşta ‘insansız!’ hava araçlarına pilotluk yaparlar. Shinn, savaş alanında genç Seksen Altılıların bir müfrezesinin eylemlerini yönetiyor. Lena ise özel haberleşme denetimcisi. Bu ikisinin şiddetli ve hüzünlü veda hikayesi başlıyor!

86 İndir

Bölümler

1080p GDrive

Yorum Yap