Puan 7.59
Bookmark
1 kişi takip ediyor

BanG Dream! 2. Sezon

Full bölüm izle BanG Dream! 2. Sezon, indir BanG Dream! 2. Sezon türkçe alt yazılı, BanG Dream! 2. Sezon tr alt yazı, indir BanG Dream! 2. Sezon tr alt yazı, BanG Dream! 2. Sezon Tempest Fansub sitesinden izle.
(バンドリ!)第2期
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 24 min. per ep. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
BanG Dream! 2. Sezon Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz BanG Dream! 2. Sezon Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden BanG Dream! 2. Sezon izleyebilirsiniz.

Özet BanG Dream! 2. Sezon

Küçüklüğünden beri, Kasumi Toyama her zaman , gece gökyüzüne bakarken duyduğu parlak ve heyecan verici bir ses olan “Star Beat”’i arıyor. Liseye girdikten hemen sonra Kasumi eski bir rehin dükkanının depolama alanında yıldız şeklinde bir gitarla karşılaşır. Daha önce hiç hissetmediği acele ve heyecanı hisseden Kasumi, dört kızla bir araya gelerek parlak bir yer bulmak için yola çıktı. Burada bir konser vereceğimize söz veriyoruz!

BanG Dream! 2. Sezon İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap