Puan 7.94
Bookmark

Bokutachi no Remake

Full bölüm izle Bokutachi no Remake, indir Bokutachi no Remake türkçe alt yazılı, Bokutachi no Remake tr alt yazı, indir Bokutachi no Remake tr alt yazı, Bokutachi no Remake Tempest Fansub sitesinden izle.
Remake our Life!, Bokurema, ぼくたちのリメイク
Durum: Devam Ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 25 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Fansub: Tempest Yükleyen: Fearfuly Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Bokutachi no Remake Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Bokutachi no Remake Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Bokutachi no Remake izleyebilirsiniz.

Özet Bokutachi no Remake

Hashiba Kyouya, 28 yaşında bir oyun geliştiricisidir. Şirketinin iflas etmesi ve her şeyini kaybetmesi sonucunda memleketine dönmek zorunda kalır. Zamanın başarılı yaratıcılarını düşünerek yatakta uzanan Kyouya, gözlerini açtığında 10 yıl öncesine, üniversiteye başladığı günlere geri döndüğünü fark eder. Şimdi her şeyi yoluna koyma ve yıllarını gelecekte ünlü olacağını bildiği yaratıcılarla geçirme fırsatı vardır. Bu hikaye, hayallerini gerçekleştirebilmesi için ikinci bir fırsat verilen birini konu almaktadır.

Bokutachi no Remake İndir

Bölümler

1080P Gdrive

Bokutachi no Remake İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap