Puan 6.92
Bookmark
3 kişi takip ediyor

Busou Shoujo Machiavellianism

Full bölüm izle Busou Shoujo Machiavellianism, indir Busou Shoujo Machiavellianism türkçe alt yazılı, Busou Shoujo Machiavellianism tr alt yazı, indir Busou Shoujo Machiavellianism tr alt yazı, Busou Shoujo Machiavellianism Tempest Fansub sitesinden izle.
武装少女マキャヴェリズム
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2017 Süre: 23 min. per ep. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Yükleyen: Gudako Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Busou Shoujo Machiavellianism Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Busou Shoujo Machiavellianism Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Busou Shoujo Machiavellianism izleyebilirsiniz.

Özet Busou Shoujo Machiavellianism

Özel Aichi Ortakyaşam Akademesi üst seviye kızlar için olan bir lisedir. Kızlı erkekli eğitime başlandığında, kızlar, korkudan, okula silah getirebilme izni isterler. Bu uygulamaya konulduğunda, beş kişiden oluşan “Yüce Beş Kılıç” denilen kanunları kendileri koyan birliğimsi bir örgüt de kurulur. Nesiller sonra, bu beş kılıç neticede düzeltilmiş sorunlu öğrencilerden oluşmaya başlar, okulsa böyle öğrencileri düzeltmek için onları okula kabul etmeye başlar.Nomura Fudou da büyük bir kavgaya karıştıktan sonra bu okula nakil edilir. Okula başladıktan sonra tek seçeneği okuldan atılmak ya da diğer erkek öğrencilerin düzeltildiği gibi düzeltilmek (zorla kız gibi giyinip kız gibi davranmak) olduğunda ne yapacak?

Busou Shoujo Machiavellianism İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Busou Shoujo Machiavellianism İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap