Puan 7.38
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to

Full bölüm izle Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to, indir Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to türkçe alt yazılı, Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to tr alt yazı, indir Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to tr alt yazı, Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to Tempest Fansub sitesinden izle.
Life with an Ordinary Guy Who Reincarnated into a Total Fantasy Knockout, Fabiniku, Isekai Bishoujo Juniku Ojisan, 異世界美少女受肉おじさんと
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Fansub: Tempest Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to izleyebilirsiniz.

Özet Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to

Sakin yaşlı bir adam ve yakışıklı olan en iyi arkadaşı, çıplak bir tanrıça tarafından başka bir dünyaya çağrılıyor! Fakat tanrıçanın yaramazlığı yüzünden eşi benzeri olmayan güzel bir kıza mı dönüştü? Vücudunu geri almak amacıyla iblis kralını yenmek için en iyi arkadaşıyla bir yolculuğa çıkması gerekiyor! “Güzel bir kıza dönüşen yaşlı bir adam” ve “Yakışıklı bir yaşlı adamın” hikayesi! Farklı bir dünyada çılgınlık dolu, romantik-komedi yolculuğu başlasın!

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to İndir

Bölümler

1080p GDrive

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap