Puan 6.13
Bookmark

Fight League: Gear Gadget Generators

Full bölüm izle Fight League: Gear Gadget Generators, indir Fight League: Gear Gadget Generators türkçe alt yazılı, Fight League: Gear Gadget Generators tr alt yazı, indir Fight League: Gear Gadget Generators tr alt yazı, Fight League: Gear Gadget Generators Tempest Fansub sitesinden izle.
ファイトリーグ ギア・ガジェット・ジェネレーターズ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , , Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 10 min. per ep. Platform: TV Bölümler: 26 Fansub: Tempest Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Fight League: Gear Gadget Generators Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Fight League: Gear Gadget Generators Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Fight League: Gear Gadget Generators izleyebilirsiniz.

Özet Fight League: Gear Gadget Generators

Geçen haziran ayında piyasaya sürülen bir cep telefonu oyunu olan Fight League, Japonya, Kore, Tayvan, Hong Kong, Macao ve Kanada’da piyasaya sürüldü. Düşmanlara ok gibi saldırabilirsin veya müttefikin ile ortak olabilirsin. Masa oyunu veya kart oyunları gibi stratejiye yönelik bir oyundur. Beş markaya ait savaşçılar mevcuttur. Anime Gadget’ı kullanan savaşçımıza ve GGG, A’ya odaklanacak.

Fight League: Gear Gadget Generators İndir

Bölümler

1080p GDrive

Fight League: Gear Gadget Generators İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap