Puan 8.03
Bookmark
2 kişi takip ediyor

FLCL

Full bölüm izle FLCL, indir FLCL türkçe alt yazılı, FLCL tr alt yazı, indir FLCL tr alt yazı, FLCL Tempest Fansub sitesinden izle.
フリクリ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2000 Süre: 25 min. per ep. Platform: TV Bölümler: 6 Fansub: Tempest Yükleyen: JustaHyper Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
FLCL Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz FLCL Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden FLCL izleyebilirsiniz.

Özet FLCL

Nandaba Naota, sapık babası Kamon ve beyzbol koçu dedesi Shigekun ile birlikte aile fırınında yaşayan 12 yaşında bir çocuktur ve Amerika’ya transfer olan, beyzbol fenomeni abisi Tasuku’ya büyük bir hayranlık duymaktadır. Naota’nın sıradan hayatı, Haruhara Haruko isimli garip kızın yoldan geçmekte olan Naota’nın kafasına Rickenbacker marka bas gitarı ile vurması ile değişir. Darbenin etkisi ile Naota’nın kafasında içerisinden garip nesne ve varlıkların çıktığı bir şişlik oluşur. Ardından, yalnızca Naota ve ailesini değil aynı zamanda tüm evreni ilgilendiren tuhaf olaylar serisi başlar.

FLCL İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap