Puan 7.54
Bookmark

Hayate no Gotoku!

Full bölüm izle Hayate no Gotoku!, indir Hayate no Gotoku! türkçe alt yazılı, Hayate no Gotoku! tr alt yazı, indir Hayate no Gotoku! tr alt yazı, Hayate no Gotoku! Tempest Fansub sitesinden izle.
ハヤテのごとく!
Durum: Devam Ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2007 Süre: 24 min. per ep. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 52 Fansub: Tempest Yükleyen: JustaHyper Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Hayate no Gotoku! Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Hayate no Gotoku! Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Hayate no Gotoku! izleyebilirsiniz.

Özet Hayate no Gotoku!

1.5 milyon yen kumar borçları olan Ayasaki ailesi, bu borçlarını ödemek için oğulları Hayate’yi yakuzalara satar. Organlarının kara borsada satılmasını istemeyen Hayate, yakuzaların elinden kaçarak, Nagi adında çok zengin bir kıza rastlar. Hayate, fidye için Nagi’yi kaçırmaya karar verir ancak bütün kaçırma girişimi Nagi tarafından aşk itirafı gibi anlaşılır. Çünkü Hayate farkında olmadan, bu 13 yaşındaki ultra-zengin kızı gerçekten kaçırmak isteyen adamların elinden kurtarmıştır. Nagi, borç hikayesini öğrenerek Hayate’ye acır ve 1.5 milyonu kendisi öder. Ama karşılığında bu para geri ödenene kadar Hayate, Nagi’nin uşağı olmak zorundadır – yani yaklaşık 40 yıl… Nagi’nin yaşadığı evde ise Hayate’yi daha başka talihsizlikler beklemektedir…

Hayate no Gotoku! İndir

Bölümler

1080p GDrive

Hayate no Gotoku! İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap