Puan 6.46
Bookmark

Heibai Wushang 2. Sezon

Full bölüm izle Heibai Wushang 2. Sezon, indir Heibai Wushang 2. Sezon türkçe alt yazılı, Heibai Wushang 2. Sezon tr alt yazı, indir Heibai Wushang 2. Sezon tr alt yazı, Heibai Wushang 2. Sezon Tempest Fansub sitesinden izle.
Black and White Warriors, Black and White Warriors 2nd Season,Black and White Warriors Season 2, 黑白无双
Durum: Tamamlanmış Çıkış Tarihi: 2017 Süre: 15 min. per ep. Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Heibai Wushang 2. Sezon Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Heibai Wushang 2. Sezon Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Heibai Wushang 2. Sezon izleyebilirsiniz.

Özet Heibai Wushang 2. Sezon

Lethe Nehri’nin karşısındaki banka, tüm gece boyunca Sınır Bölgesi’dir ve hayalet habercileri, dünyadaki ölümleri dengede tutmakla yükümlüdürler. Siyah ve Beyaz Savaşçılar İnsan Diyarında ruh toplayan hayalet habercileridir. Alt tabakada bir çift Siyah ve Beyaz Savaşçı olan Xiaohei ve Xiaobai Yüz Büyük Hayalet Mührünün içinde gerçekleşen olaydan sonra ilişkileri hassaslaşmaya başlamış, aynı zamanda Xiaobai’in gerçek kimliği de su yüzüne çıkmaya başlamıştır.

Heibai Wushang 2. Sezon İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Heibai Wushang 2. Sezon İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap