Puan 6.42
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Hoshi no Samidare

Full bölüm izle Hoshi no Samidare, indir Hoshi no Samidare türkçe alt yazılı, Hoshi no Samidare tr alt yazı, indir Hoshi no Samidare tr alt yazı, Hoshi no Samidare Tempest Fansub sitesinden izle.
Lucifer and the Biscuit Hammer, 惑星のさみだれ
Durum: Devam Ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 24 min. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Hoshi no Samidare Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Hoshi no Samidare Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Hoshi no Samidare izleyebilirsiniz.

Özet Hoshi no Samidare

Bir gün, konuşan kertenkele Sör Noi Crezant, üniversite öğrencisi Yuuhi Amamiya’ya yaklaşır. Crezant, hemen fantastik bir hikayeye başlar; güçlü büyücü Animus, dünyanın yörüngesinde yükselen devasa bir makine olan bisküvi çekiciyle dünyayı yok etmeye niyetlidir. Dünyanın tek umudu, prenses ve görevi prensesi koruyup Animus’u yenmek olan Canavar Şövalyeleri’dir. Yuuhi, Kertenkele Canavar Şövalyesi olarak seçilir ve şüphelerine rağmen kısa sürede büyücü tarafından yaratılan bir golemdan kendini savunmak durumunda kalır. Komşusu Prenses Asahina Samidare tarafından kurtarılır ve ona sadakat yemini eder. Ancak prensesin niyeti hiç de dünyayı kurtarmak falan değildir. Yuuhi’ye gerçek motivasyonunun, Animus’un dünyayı yok etmesini önlemek olduğunu ancak daha sonra gezegeni kendi eliyle yok edeceğini açıklar. İkili, Animus’un golemlarının saldırılarını savuşturmaya etmeye devam ederken, geride kalan Canavar Şövalyeler de yavaş yavaş bir araya gelir ve güçlerini kullanmayı öğrenir. Ama Yuuhi, yakınlaşmaya başladığı Asahina’nın planlarına uyup uymayacağına ya da dünyayı kurtarıp kurtarmayacağına kendisi karar vermek zorunda kalacaktır. Bu süreçte, gerçek benliğiyle yüzleşmeli ve sadakatinin gerçekte nerede yattığını belirlemeli.

Hoshi no Samidare İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Hoshi no Samidare İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap