Puan 7.19
Bookmark
9 kişi takip ediyor

Ijiranaide, Nagatoro-san

Full bölüm izle Ijiranaide, Nagatoro-san, indir Ijiranaide, Nagatoro-san türkçe alt yazılı, Ijiranaide, Nagatoro-san tr alt yazı, indir Ijiranaide, Nagatoro-san tr alt yazı, Ijiranaide, Nagatoro-san Tempest Fansub sitesinden izle.
Ijiranaide, Nagatoro San, Don't Toy with Me, Miss Nagatoro, Please don't bully me, Nagatoro, イジらないで、長瀞さん
Durum: Allaha Emanet Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Ijiranaide, Nagatoro-san Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Ijiranaide, Nagatoro-san Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Ijiranaide, Nagatoro-san izleyebilirsiniz.

Özet Ijiranaide, Nagatoro-san

Liseye giden Hayase Nagatoro, boş zamanlarını tek bir şey yaparak geçirmeyi seviyor, o da Senpai’sine zorbalık yapmak! Nagatoro ve arkadaşları, utangaç Senpai’lerinin gelecek vadeden çizimlerine rastladıktan sonra, ona acımasızca zorbalık etmekten zevk alırlar. Nagatoro, bu zalim oyuna devam etmeye karar verir ve Senpai’sini her gün ziyaret ederek, onu o sırada canının istediği herhangi bir şeyi yapmaya zorlar. Özellikle de bundan rahatsız olacaksa. Nagatoro’nun bunu yapmasından biraz hoşlanan, biraz da korkan Senpai’nin sevdiği şeyler, hobileri, görünüşü hatta kişiliği bile Nagatoro’nun eğleneceği tuhaflıklarda kullanılır. Zaman geçtikçe Senpai, Nagatoro’nun varlığından aslında rahatsız olmadığını fark eder ve aralarında, birinin diğerinin yaptıklarına sabırla katlandığı zorlu bir arkadaşlık oluşur.

Ijiranaide, Nagatoro-san İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap