Puan 7.70
Bookmark
3 kişi takip ediyor

Isekai Yakkyoku

Full bölüm izle Isekai Yakkyoku, indir Isekai Yakkyoku türkçe alt yazılı, Isekai Yakkyoku tr alt yazı, indir Isekai Yakkyoku tr alt yazı, Isekai Yakkyoku Tempest Fansub sitesinden izle.
Parallel World Pharmacy, Alternate World Pharmacy, 異世界薬局
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 23 dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Yükleyen: AloneShy Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Isekai Yakkyoku Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Isekai Yakkyoku Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Isekai Yakkyoku izleyebilirsiniz.

Özet Isekai Yakkyoku

Küçük kız kardeşini tedavisi olmayan bir hastalığa kaybettikten sonra, dünyaca ünlü araştırmacı Kanji Yakutani hayatını yeni ilaçlar üretmeye adayarak tüm hastalarını iyileştirmek için her şeyini verir. 31 yaşında çok çalışmaktan dolayı öldükten sonra eski eczacı, gözlerini vücudunu şimşek çarpmış 10 yaşında bir çocuk olarak açar. Sonradan, bir ortaçağ dünyasına Falma, saygın De Médicis ailesinin bir çocuğu, olarak reenkarne olduğunu keşfeder. İlahi sanatların var olduğu bir dünyada, Falma vücudunun tıbbın koruyucu tanrısına konak olduğunu fark eder. Falma, yaratma ve yok etmenin efsanevi, ilahi sanatıyla yanı sıra insanların hastalığını anında teşhis etme yeteneğiyle kutsanmıştır. Kısa bir süre sonra bu dünyadaki tıbbın vahim hâlinin farkına varır; en iyi ihtimalle etkisiz, en kötü ihtimalle yıkıcı olan sağlık hizmetinden sadece asillerin yararlanabildiğini fark eder. Modern bilimi ve ilahi güçlerini kullanarak, Falma genç yaşına rağmen zamanla eczacı olarak nam salar, imparatorluk sarayının bile takdirini kazanır. Sonunda kendine ait düzgün bir eczane edindiğinde, San Fleuve Krallığındaki sağlık hizmetini geliştirmenin ve herkese erişilebilir yapmanın peşine düşer.

Isekai Yakkyoku İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Isekai Yakkyoku İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap