Puan 7.56
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu.

Full bölüm izle Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu., indir Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu. türkçe alt yazılı, Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu. tr alt yazı, indir Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu. tr alt yazı, Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu. Tempest Fansub sitesinden izle.
痛いのは嫌なので防御力に極振りしたいと思います。
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Yükleyen: Gudako Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu. Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu. Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu. izleyebilirsiniz.

Özet Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu.

Arkadaşı Risa Shiromine’den bir davet aldıktan sonra Kaede Honjou, VRMMO oyunu New World Online oynamaya başlar. Oyun hakkında bilgisi olmayan Kaede, tüm puanlarını savunmaya heba etmektedir. Tabii sonuç olarak, sihir yapamaz ve hareketleri yavaştır. Hatta tavşanlardan bile dayak yemektedir. Bununla birlikte, defans puanlarını maksimuma çıkardığı için “Mutlak Savunma” isimli, tek vuruşta öldüren bir yetenek elde eder. Tüm saldırıları geçersiz kılan bu zehirli yetenek ile acemi Kaede, düzeni alt üst ederek çeşitli maceralara atılır.

Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu. İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu. İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap