Puan 7.46
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Jahy-sama wa Kujikenai!

Full bölüm izle Jahy-sama wa Kujikenai!, indir Jahy-sama wa Kujikenai! türkçe alt yazılı, Jahy-sama wa Kujikenai! tr alt yazı, indir Jahy-sama wa Kujikenai! tr alt yazı, Jahy-sama wa Kujikenai! Tempest Fansub sitesinden izle.
Jahy-sama Won't Be Discouraged!, The Great Jahy Will Not Be Defeated!, ジャヒー様はくじけない!
Durum: Devam Ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 20 Fansub: Tempest Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Jahy-sama wa Kujikenai! Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Jahy-sama wa Kujikenai! Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Jahy-sama wa Kujikenai! izleyebilirsiniz.

Özet Jahy-sama wa Kujikenai!

Bir zamanlaryeraltı diyarının ikince en güçlü kişisi olarak saygı duyulan, Şeytan Kral’ın yardımcısı Jahy, vatandaşlarını korkuyla yönetiyordu. Ancak büyülü bir kız, muazzam güç içeren mistik kristale saldırıp onu yok ettiğinde, Yeraltı diyarı da yok olur. Hayatta kalmasına rağmen, Jahy neredeyse tüm güçlerini kaybetmiştir ve kendini çocuksu bir görünümle insan dünyasında bulur. Jahy, hem orijinal formunu hem de Yeraltı diyarını kalıcı olarak onarmak için mistik kristalleri toplamaya başlar. Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışırken, daha önce hiç karşılaşmadığı günlük sorunlarla uğraşmak zorunda kalacak ama büyük Jahy’nin cesareti kırılmayacak!

Jahy-sama wa Kujikenai! İndir

Bölümler

1080P Gdrive

Yorum Yap