Puan 8.79
Bookmark
10 kişi takip ediyor

Jujutsu Kaisen (TV)

Full bölüm izle Jujutsu Kaisen (TV), indir Jujutsu Kaisen (TV) türkçe alt yazılı, Jujutsu Kaisen (TV) tr alt yazı, indir Jujutsu Kaisen (TV) tr alt yazı, Jujutsu Kaisen (TV) Tempest Fansub sitesinden izle.
Sorcery Fight, 呪術廻戦
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 24 Fansub: Tempest Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Jujutsu Kaisen (TV) Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Jujutsu Kaisen (TV) Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Jujutsu Kaisen (TV) izleyebilirsiniz.

Özet Jujutsu Kaisen (TV)

Bir çocuk… “doğru ölüm” için savaşır. Zorluklar, pişmanlık, utanç… İnsanların hissettiği olumsuz duygular günlük hayatımızda gizlenen lanetlere dönüşür. Lanetler tüm dünyaya yayılır; insanları korkunç bir talihsizliğe, hatta ölüme götürebilir. Dahası, lanetler yalnızca başka bir lanetle defedilebilir. Itadori Yuji sıradan bir lise hayatı yaşamakla birlikte çok büyük bir fiziksel güce sahiptir. Bir gün, lanetlerce saldırıya uğrayan bir arkadaşını kurtarmak için İki Yüzlü Hayalet’in parmağını yer ve laneti kendi ruhuna alır. Artık İki Yüzlü Hayalet ile aynı bedeni paylaşmaktadır. Büyücülerin en güçlüsü olan Gojo Satoru’nun yönlendirmesiyle, lanetlerle savaşan bir organizasyon olan Tokyo Büyükşehir Teknik Büyücülük Lisesi’ne kabul edilir. Böylece, bir laneti def etmek için lanete dönüşen çocuğun kahramanlık masalı; asla geri dönemeyeceği hayatı başlar.

Jujutsu Kaisen (TV) İndir

Bölümler

1080p GDrive

Jujutsu Kaisen (TV) İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap