Puan 7.46
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Kakkou no Iinazuke

Full bölüm izle Kakkou no Iinazuke, indir Kakkou no Iinazuke türkçe alt yazılı, Kakkou no Iinazuke tr alt yazı, indir Kakkou no Iinazuke tr alt yazı, Kakkou no Iinazuke Tempest Fansub sitesinden izle.
カッコウの許嫁
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 24 Fansub: Tempest Yükleyen: JustaHyper Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Kakkou no Iinazuke Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Kakkou no Iinazuke Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Kakkou no Iinazuke izleyebilirsiniz.

Özet Kakkou no Iinazuke

Nagi Umino bebekken karıştırılmış ve farklı bir ailede yetişmiştir. Ailesi zengin olmamasına rağmen, çok başarılı bir öğrenci olması sayesinde prestijli bir kolejde okumaktadır. Günün birinde, hiç tanımadığı sözlüsüyle ilk defa görüşmeye gidecek olan zengin kızı Erika Amano, ondan sözlüsü rolü yapmasını ister. Çok sonra öğreneceklerdir ki Erika aslında Nagi ile karıştırılan bebektir ve görmeye gideceği sözlüsü de Nagi’nin ta kendisidir.

Kakkou no Iinazuke İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap