Puan 7.59
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san

Full bölüm izle Kawaii dake ja Nai Shikimori-san, indir Kawaii dake ja Nai Shikimori-san türkçe alt yazılı, Kawaii dake ja Nai Shikimori-san tr alt yazı, indir Kawaii dake ja Nai Shikimori-san tr alt yazı, Kawaii dake ja Nai Shikimori-san Tempest Fansub sitesinden izle.
Shikimori's Not Just a Cutie, Shikimori's Not Just a Cutie, Miss Shikimori is not just cute, That Girl Is Not Just Cute, 可愛いだけじゃない式守さん
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 23 min. per ep. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Yükleyen: Gudako Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Kawaii dake ja Nai Shikimori-san Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Kawaii dake ja Nai Shikimori-san Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Kawaii dake ja Nai Shikimori-san izleyebilirsiniz.

Özet Kawaii dake ja Nai Shikimori-san

Izumi, hayatı talihsizliklerle dolu bir lise öğrencisidir. Küçüklüğünden beri eve hep yara bere içinde gelirdi. Bu şanssızlığından dolayı günleri hep talihsiz olaylarla geçiyordu- ta ki Shikimori ile çıkmaya başlayana dek.rnShikimori her bakımdan harika bir sevgili; tatlı sevimli ve Izumi’ye inanılmaz derecede aşık. Ancak Shikimori’nin çekiciliği her zaman geçerli değil. Bazen olabilecek en havalı ama korkunç kıza dönüşüyor. Shikimori’nin talepkâr mevcudiyeti ve Izumi’nin iyiliği için gösterdiği o içten ilgisi Izumi’nin nefesini kesiyor. Hem tatlı hem de havalı olan Shikimori’nin hayatına girmesiyle birlikte Izumi’nin talihsiz günleri son buluyor. İkisini de mutlu ve huzurlu günler bekliyor.

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap