Puan 7.11
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Koukyuu no Karasu

Full bölüm izle Koukyuu no Karasu, indir Koukyuu no Karasu türkçe alt yazılı, Koukyuu no Karasu tr alt yazı, indir Koukyuu no Karasu tr alt yazı, Koukyuu no Karasu Tempest Fansub sitesinden izle.
Raven of the Inner Palace, Kokyu no Karasu, 後宮の烏
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 23 dakika. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Yükleyen: AloneShy Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Koukyuu no Karasu Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Koukyuu no Karasu Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Koukyuu no Karasu izleyebilirsiniz.

Özet Koukyuu no Karasu

İç sarayın derinliklerinde, Kuzgun olarak bilinen ve konumuna rağmen imparatora hizmet etmeyen özel bir cariye yaşar. Onu görmüş olanlardan bazıları yaşlı bir kadına benzediğini, bazıları ise genç biz kız olduğunu iddia eder. Söylentiler, esrarengiz büyüler kullandığını ve ölüm lanetinden kayıpları bulmaya kadar bütün istekleri kabul ettiğinden bahseder. Bir gün İmparator Koushun kime ait olduğunu bilmediği bir küpenin sahibini bulabilmek için Kuzgun’u ziyarete gider. Ancak karşılaşmalarının, tarihi altüst eden bir tabu olacağından haberi yoktur.

Koukyuu no Karasu İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Koukyuu no Karasu İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap