Puan 7.88
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Mairimashita! Iruma-kun 2. Sezon

Full bölüm izle Mairimashita! Iruma-kun 2. Sezon, indir Mairimashita! Iruma-kun 2. Sezon türkçe alt yazılı, Mairimashita! Iruma-kun 2. Sezon tr alt yazı, indir Mairimashita! Iruma-kun 2. Sezon tr alt yazı, Mairimashita! Iruma-kun 2. Sezon Tempest Fansub sitesinden izle.
Welcome to Demon School! Iruma-kun 2nd Season, 魔入りました!入間くん
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 24 dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: BD Bölümler: 21 Fansub: Tempest Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Mairimashita! Iruma-kun 2. Sezon Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Mairimashita! Iruma-kun 2. Sezon Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Mairimashita! Iruma-kun 2. Sezon izleyebilirsiniz.

Özet Mairimashita! Iruma-kun 2. Sezon

Kaotik okul günleri devam ediyor! Hiç de agresif bir insan olmayan Suzuki Iruma, bir gün büyük şeytan Sullivan’ın torunu oluverir. İnanılmaz derecede düşkün olan Iruma “Dedesinin” müdürü olduğu okula başlar ve beklenmedik şekilde Asmodeus, Clara ve diğer şeytan arkadaşlarıyla oldukça iyi vakit geçirdiğini fark eder. Tam da yeni hayatına alıştığını düşünürken başına yine pek çok talihsizlik gelir! Bir ses konuşmaya başlar ve Iruma bir anda kötü bir insana dönüşür! Iruma’nın kaotik ve şeytani okul hayatı devam ediyor!

Mairimashita! Iruma-kun 2. Sezon İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Mairimashita! Iruma-kun 2. Sezon İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap