Puan 8.02
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Maoujou de Oyasumi

Full bölüm izle Maoujou de Oyasumi, indir Maoujou de Oyasumi türkçe alt yazılı, Maoujou de Oyasumi tr alt yazı, indir Maoujou de Oyasumi tr alt yazı, Maoujou de Oyasumi Tempest Fansub sitesinden izle.
魔王城でおやすみ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 min. per ep. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Maoujou de Oyasumi Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Maoujou de Oyasumi Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Maoujou de Oyasumi izleyebilirsiniz.

Özet Maoujou de Oyasumi

Şşşşş! Prenses Syalis iyi bir gece uykusu almaya çalışıyor. Gözlerini kapa. Biraz şekerleme yap. Uzun zaman önce insanların ve iblislerin bir arada yani uyumsuz zaman geçirdiği zamanlarda bir iblis kral bir insan prensesi kaçırır ve onu kalesine hapseder. Zavallı prenses orada işkence görür. Ta ki Prensesi Kurtarma Projesi’ne öncülük edecek bir kahraman ortaya çıkana kadar! Onu kurtarmaya gelecek şövalyeyi beklerken bir prenses ne yapmalı? Yarasa kanatlı oyuncak ayı muhafızlarının hepsi çok iyi ama zindan hayatı çok sıkıcı. Böylece uzun saatler boyunca uyumaya karar verir.

Maoujou de Oyasumi İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Maoujou de Oyasumi İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap