Puan 6.17
Bookmark
7 kişi takip ediyor

Masou Gakuen HxH

Full bölüm izle Masou Gakuen HxH, indir Masou Gakuen HxH türkçe alt yazılı, Masou Gakuen HxH tr alt yazı, indir Masou Gakuen HxH tr alt yazı, Masou Gakuen HxH Tempest Fansub sitesinden izle.
魔装学園H×H
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2016 Süre: 24 min. per ep. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Masou Gakuen HxH Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Masou Gakuen HxH Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Masou Gakuen HxH izleyebilirsiniz.

Özet Masou Gakuen HxH

Hikaye strarejik savunma akademisi olan Ataraxia’yı ablasının isteği üzerine ziyaret eden Kizuna Hida etrafında gelişir. “Orada, büyülü zırh Zerosu’n pilotluğunu yapan , Aine Chidorigafuchi ile karşılaşır. Aine aniden Kizuna’nın gözleri önünde elbiselerini çıkarır. ‘Sakın bakma, seni sapık—’ ‘Hayır,bunun suçlusu sensin!?’ Ancak, Kizuna’nın kız kardeşinden ciddi bir görevle ilgili bir bildiri gelir. Görevi – Aina’nın göğüslerini okşamaktır!? Aslında, Kizuna’nın kızların edepsiz eylemlerini arttırma gücü vardır. Başka bir dünya ile savaştayken, gelecek bu güçlere bağlıdır.”

Masou Gakuen HxH İndir

Bölümler

1080p GDrive

Masou Gakuen HxH İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap