Puan 6.50
Bookmark
6 kişi takip ediyor

Monster Musume no Oishasan

Full bölüm izle Monster Musume no Oishasan, indir Monster Musume no Oishasan türkçe alt yazılı, Monster Musume no Oishasan tr alt yazı, indir Monster Musume no Oishasan tr alt yazı, Monster Musume no Oishasan Tempest Fansub sitesinden izle.
モンスター娘のお医者さん
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 min. per ep. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Monster Musume no Oishasan Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Monster Musume no Oishasan Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Monster Musume no Oishasan izleyebilirsiniz.

Özet Monster Musume no Oishasan

Canavarlar ve insanların bir arada yaşadığı Lindworm kasabasında, Dr. Glenn lamia asistanı Sapphee ile canavar kızlar için örnek bir tıbbi klinik işletiyor. Savaşta yaralanan bir centaur tarafından evlilik teklifi alan ve et goleminin narin yaralarını diken Dr. Glenn işini zarafet ve güvenle yerine getirir. Ama tatsız bir karakter harpy yumurtasını çalmak istiyordur, Dr. Glenn buna nasıl cevap verecektir?

Monster Musume no Oishasan İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap