Puan 0.0
Bookmark
8 kişi takip ediyor

Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu

Full bölüm izle Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu, indir Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu türkçe alt yazılı, Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu tr alt yazı, indir Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu tr alt yazı, Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu Tempest Fansub sitesinden izle.
Trapped in a Dating Sim: The World of Otome Games is Tough for Mobs, Otomege Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu, Mobseka, 乙女ゲー世界はモブに厳しい世界です
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Fansub: Tempest Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu izleyebilirsiniz.

Özet Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu

Eski japon bir işçi olan Leon, bir “otome oyununun” içine reenkarne oldu ve kadınların erkeklerin üzerinde olduğu bir dünyada umutsuzluğa kapıldı. Sanki insanlar sadece bu dünyada kadınlar için basamak taşları görevi gören çiftlik hayvanları gibiydi. Tek istisna, oyunun romantik hedefleri, veliaht prens tarafından yönetilen bir grup yakışıklı adamdı.rnBu garip koşullarda Leon’un tek bir silahı vardı; önceki dünyadan olan bilgisi, yüzsüz kardeşinin bu oyunu ona tamamlaması için zorlaması. Kırsal kesimde içine kapanık yaşamak isteyen Leon, bu bilgilerini yakışıklı erkeklere ve kadınlara bir isyan yaratmak için kullanıyor.

Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap