Puan 5.80
Bookmark

Shin Sakura Taisen the Animation

Full bölüm izle Shin Sakura Taisen the Animation, indir Shin Sakura Taisen the Animation türkçe alt yazılı, Shin Sakura Taisen the Animation tr alt yazı, indir Shin Sakura Taisen the Animation tr alt yazı, Shin Sakura Taisen the Animation Tempest Fansub sitesinden izle.
新サクラ大戦
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 min. per ep. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Shin Sakura Taisen the Animation Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Shin Sakura Taisen the Animation Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Shin Sakura Taisen the Animation izleyebilirsiniz.

Özet Shin Sakura Taisen the Animation

1930 yılında – So Long, My Love olaylarından iki yıl sonra – Büyük Şeytan Savaşı İmparatorluk, Paris ve New York Savaş Revüleri Çiçek Bölüğü’nün yok edilmesiyle sonuçlandı. Dünyanın barışta olmasıyla ve revülerin eylemlerinin halka açılmasıyla, Dünya Savaş Revü Organizasyonu çeşitli uluslararası bölümlerle oluşturuldu; iki yıllık uluslararası Savaş Revü turnuvası düzenlendi. On yıl ardından 1940’ta, Japon İmparatorluk Donanması kaptanı Seijuurou Kamiyama, Tokyo’daki yeni Kraliyet Savaş Revüsü Çiçek Bölüğü’nün kaptanı olarak atanır. Bölük şu kişilerden oluşmuştur: Sakura Amamiya, bir kılıç ustası ve acemi er; Hatsuho Shinonome, tapınak görevlisi ve en popüler aktris; Anastasia Palma, yeni transfer edilmiş Yunan aktrisi; Azami Mochizuki, Mochizuki klanının harika ninjası ve Clarrisa “Clarise” Snowflake, Lüksemburglu soylu bir kadın. Bölük bir kez daha yeni bir şeytan istilasıyla yüzleşir ve yaklaşmakta olan turnuvaya katılırlar—Kraliyet Tiyatrosu’ndaki evlerini misafirlere açık tutmaya çalışırlarken.

Shin Sakura Taisen the Animation İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap