Puan 7.41
Bookmark

Soredemo Ayumu wa Yosetekuru

Full bölüm izle Soredemo Ayumu wa Yosetekuru, indir Soredemo Ayumu wa Yosetekuru türkçe alt yazılı, Soredemo Ayumu wa Yosetekuru tr alt yazı, indir Soredemo Ayumu wa Yosetekuru tr alt yazı, Soredemo Ayumu wa Yosetekuru Tempest Fansub sitesinden izle.
When Will Ayumu Make His Move?, Even so, Ayumu draws closer to the endgame, Even So, Ayumu Approaches, Soreayu, それでも歩は寄せてくる
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 24 dakika. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Yükleyen: AloneShy Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Soredemo Ayumu wa Yosetekuru Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Soredemo Ayumu wa Yosetekuru Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Soredemo Ayumu wa Yosetekuru izleyebilirsiniz.

Özet Soredemo Ayumu wa Yosetekuru

Ani bir hevesle kağıt üstündeki bir şogi kulübüne katılmaya karar veren lise birinci sınıf öğrencisi Ayumu Tanaka, Kendo Kulübü’nden ayrılır. Kulübün başkanı ve şogide usta Uruşi Yaotome, nihayet oynayacak birini bulduğu için heyecanlıdır. Ayumu’nun üstü olarak, Uruşi onun şogi rehberi ve rol modeli olmak ister. Fakat sürekli karşısındaki onu sürekli utandırır. Soğuk ve açıksözlü Ayumu, Urushi’ye “tatlı” demeyi çok normal bulmaktadır. Ayumu, Uruşi’den hoşlansa da bunu itiraf etmekten kaçar ve itiraf etmeden önce onu bir şogi oyununda yeneceğine söz verir.rnrnOkul hayatı ve şogi oyunlarıyla birlikte, iki öğrencinin eğlenceli ve kalp ısıtan maceraları başlıyor. Ayumu, Uruşi’yle geçirdiği her saniyeden zevk alsa da şogide onu yenmesine daha çok vardır. Kendine verdiği sözü tutmak isteyen Ayumu, Uruşi’ye duygularını itiraf etme şansı bulabilecek mi?

Soredemo Ayumu wa Yosetekuru İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Soredemo Ayumu wa Yosetekuru İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap