Puan 9.03
Bookmark
11 kişi takip ediyor

Spy x Family

Full bölüm izle Spy x Family, indir Spy x Family türkçe alt yazılı, Spy x Family tr alt yazı, indir Spy x Family tr alt yazı, Spy x Family Tempest Fansub sitesinden izle.
SPY×FAMILY
Durum: Allaha Emanet Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 24 min. per ep. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Yükleyen: JustaHyper Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Spy x Family Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Spy x Family Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Spy x Family izleyebilirsiniz.

Özet Spy x Family

Westalis isimli ülke adına çalışan ve kod adı “Alacakaranlık” olan bir casus, komşu ülke Ostania ile aradaki sürtüşmeyi durdurmak ve barışı sağlamak adına bir görev almıştır. Aldığı bu görevde Alacakaranlık, Ostanialı bir politikacı olan Donovan Desmond’a yakınlaşmak mecburiyetindedir ve bu görevi başarabilmek için sahte bir aile kurmak zorundadır. Yetimhaneden sahipleneceği Anya ve “Dikenli Prenses” olarak bilinen Yor ile tanışıp bir yuva kuracaklardır.

Spy x Family İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap