Puan 7.76
Bookmark

Texhnolyze

Full bölüm izle Texhnolyze, indir Texhnolyze türkçe alt yazılı, Texhnolyze tr alt yazı, indir Texhnolyze tr alt yazı, Texhnolyze Tempest Fansub sitesinden izle.
Texhnolyze, Technolyze, TEXHNOLYZE
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2003 Süre: 23 dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 22 Yükleyen: AloneShy Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Texhnolyze Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Texhnolyze Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Texhnolyze izleyebilirsiniz.

Özet Texhnolyze

Yapay güneşi, gece gündüz döngüsü ve kaynakları ile yeraltında inşa edilmiş Lukuss şehri farklı grupların hesaplaşmaları ile çalkalanmaktadır. Üst sınıftan insanlar tarafından yönetilen Organo ve karşısında yer alan Birliğin yanı sıra kendilerini Organo ve Birliğin çatışmalarından soyutlayan Racan isimli bağımsız bir grup Lukuss şehrinin bölünmüş çıkar gruplarını oluşturur. Class isimli bir dördüncü grup ise Lukuss’un içyapısından uzak bir şekilde, daha çok dış dünyayla (yüzeyle) ilgili bir gündemi takip etmektedir. Bu gruplara üye olmayan kişiler ise açlık ve sefalet içerisinde yaşamaya çalışmaktadır.

Bu karanlık dünyada geçinmek için ödüllü dövüşlere katılan boksör Ichise, bir çatışma esnasında bir kolunu ve bir bacağını kaybeder. Ölümün eşiğinde, Organo lideri Onishi’nin himayesine alınan ve kendisine protez bir bacak ve kol takılan Ichise, yaşadığı şehrin ve kendi kaderini tayin edecek yeni bir hayata adım atar.

Texhnolyze İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Texhnolyze İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap