Puan 7.20
Bookmark

Toaru Kagaku no Accelerator

Full bölüm izle Toaru Kagaku no Accelerator, indir Toaru Kagaku no Accelerator türkçe alt yazılı, Toaru Kagaku no Accelerator tr alt yazı, indir Toaru Kagaku no Accelerator tr alt yazı, Toaru Kagaku no Accelerator Tempest Fansub sitesinden izle.
A Certain Scientific Accelerator, To Aru Majutsu no Index Gaiden, Toaru Kagaku no Ippou Tsuukou, とある科学の一方通行〈アクセラレータ〉
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 23 min. per ep. Yayınlandığı Sezon: Platform: BD Bölümler: 12 Yükleyen: AloneShy Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Toaru Kagaku no Accelerator Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Toaru Kagaku no Accelerator Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Toaru Kagaku no Accelerator izleyebilirsiniz.

Özet Toaru Kagaku no Accelerator

Akademi şehrindeki doğaüstü güçlere sahip kişiler 6 seviyeye ayrılır. (0,1,2,3,4,5) Seviye 0 en az güce sahipken Seviye 5 ezici bir üstünlüğe sahiptir. Şehirde yaşayan birkaç milyon doğaüstü güce sahip kişinin arasından sadece yedisi 5’nci seviyeye ulaşmıştır ve en güçlüsü Accelerator’dur. Gücünün büyük bir kısmını kullanarak Last Order’ı kurtaran Accelerator kendisini Disciplinary Action adındaki kötü bir örgüte karşı bulur. Bu örgüt çok tehlikeli bir görev için Last Order’ı kullanmayı planlamaktadır. Planlarını harekete geçirir ve genç kızın peşine düşerler. Artık Last Order’ı korumak ve Akademi şehrini savunmak dünyanın en güçlüsü Accelerator ve yeni tanıştığı ortağı Estelle Rosenthal’a bağlıdır.

Toaru Kagaku no Accelerator İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Toaru Kagaku no Accelerator İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap