Puan 7.88
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Top wo Nerae! Gunbuster

Full bölüm izle Top wo Nerae! Gunbuster, indir Top wo Nerae! Gunbuster türkçe alt yazılı, Top wo Nerae! Gunbuster tr alt yazı, indir Top wo Nerae! Gunbuster tr alt yazı, Top wo Nerae! Gunbuster Tempest Fansub sitesinden izle.
トップをねらえ!
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 1988 Süre: 30 min. per ep. Platform: TV Bölümler: 6 Fansub: Tempest Yükleyen: JustaHyper Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Top wo Nerae! Gunbuster Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Top wo Nerae! Gunbuster Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Top wo Nerae! Gunbuster izleyebilirsiniz.

Özet Top wo Nerae! Gunbuster

Gunbuster; genç bir kız olan Noriko Takaya’nın, ünlü bir amiral olan babasının izinden yürümesini anlatmaktadır.

Hikâye yakın gelecekte başlar, insanoğlu uzayda devasa bir canlı türü keşfetmiştir. Ancak keşfedilen bu canlı insanlar için büyük bir tehlike olmaktadır. Bu tehlikeyi ortadan kaldırmak içinse Dünya’nın çeşitli ülkelerinde pilotlar yetiştirilmektedir. Noriko da bu pilotların yetiştirildiği bir okulda okumaktadır. Dersleri gereği sürekli robotlar ile kombinasyon eğitimi almaktadır. Ne var ki pek de başarılı değildir ancak içindeki yeteneği gören koç Ohta, Kazumi ile birlikte Noriko’yu da uzaya gönderme kararı alır. Uzaya gitme fikri Noriko’nun çok hoşuna gitmiştir. Aldığı eğitimin ve babasından gelen yeteneğin faydası olacak mıdır bilinmez ama kendine inanması birçok engeli aşmasında yardımcı olacaktır.

Top wo Nerae! Gunbuster İndir

Bölümler

1080p GDrive

Top wo Nerae! Gunbuster İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap