Puan 7.05
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai.

Full bölüm izle Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai., indir Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai. türkçe alt yazılı, Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai. tr alt yazı, indir Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai. tr alt yazı, Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai. Tempest Fansub sitesinden izle.
うちの娘の為ならば、俺はもしかしたら魔王も倒せるかもしれない。
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 23 min. per ep. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai. Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai. Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai. izleyebilirsiniz.

Özet Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai.

Dale genç yaşına rağmen isminden söz ettiren havalı, sakin ve yetenekli bir maceracıdır. Bir gün ormanın derinliklerinde iş üstündeyken ölmek üzere olan küçük şeytan bir kız bulur. Onu ölüme terk edemez ve evlatlık olarak yanına alır. Latina bir şeytan olsa da çok sevimlidir. Ancan Latina neden ormanda ölüm döşeğinde kalmıştır ve neden bir suçlunun işareti taşımaktadır?

Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai. İndir

Bölümler

1080p GDrive

Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai. İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap