Puan 7.39
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Urusei Yatsura (2022)

Full bölüm izle Urusei Yatsura (2022), indir Urusei Yatsura (2022) türkçe alt yazılı, Urusei Yatsura (2022) tr alt yazı, indir Urusei Yatsura (2022) tr alt yazı, Urusei Yatsura (2022) Tempest Fansub sitesinden izle.
Urusei Yatsura, うる星やつら
Durum: Devam Ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 22 dakika. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 23 Fansub: Tempest Yükleyen: AloneShy Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Urusei Yatsura (2022) Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Urusei Yatsura (2022) Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Urusei Yatsura (2022) izleyebilirsiniz.

Özet Urusei Yatsura (2022)

Abaza, Ataru Moroboshi’nin öyle öne çıkan bir özelliği yok uzaylılar nasıl kafalarında bir boynuzla yaşıyorsa o da kötü şansıyla yaşıyor. Dünya şeytan olarak bilinen işgalciler tarafından tehdit edildi ve Ataru da insanoğlunun temsilcisi olarak onlarla kapışmaya hak kazandı. Normalde şanssız olsa da bu kapışma bir ebelemece oyunuydu ve rakibi de haysiyetine zaferden daha fazla önem veren işgalci komutanın kızı Lum’du. Ataru Lum’un bikinisinin üst parçasını alarak zafere ulaştı. Bu zafer öncesinde Shinobu’dan evlilik sözü alan Ataru ebelemece sırasında gaza gelip evleneceğim gibi kelimeler söyleyince Lum’da yanlış anladı ve evlilik teklifini kabul etti. Tipik Ataru, kötü şansı kendisini bırakmıyor. Shinobu ile dağılan ilişkisini Lum buradayken nasıl toplayacak acaba?

Urusei Yatsura (2022) İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap