Puan 8.42
Bookmark
5 kişi takip ediyor

Usagi Drop

Full bölüm izle Usagi Drop, indir Usagi Drop türkçe alt yazılı, Usagi Drop tr alt yazı, indir Usagi Drop tr alt yazı, Usagi Drop Tempest Fansub sitesinden izle.
うさぎドロップ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2011 Süre: 22 min. per ep. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 11 Fansub: Tempest Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Usagi Drop Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Usagi Drop Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Usagi Drop izleyebilirsiniz.

Özet Usagi Drop

Uzun zaman sonra, cenaze için dedesinin evine giden, 30 yaşındaki bekar Daikichi, dedesinin genç bir kadından evlilik dışı bir çocuğu olduğunu öğrenir. Ailenin geri kalanı bu durum yüzünden zaten şoktadır ve aynı zamanda utanmaktadırlar. Hiçbiri, annesi kayıp olan ve yetim kalmış bu sessiz çocuğu, yani Rin’i evinde istememektedir. Bu durum karşısında birden parlayan Daikichi ise, ani bir kararla ona bakmayı kabullenir. Fakat, kendisi fazla gelişmiş ergen olan Daikichi, Rin’in içe kapanıklığına bir son verecek midir? Ve bu durum Daikichi’nin aşk hayatını nasıl etkileyecektir?

Usagi Drop İndir

Bölümler

1080p GDrive

Usagi Drop İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap