Puan 8.44
Bookmark

Vivy: Fluorite Eye’s Song

Full bölüm izle Vivy: Fluorite Eye’s Song, indir Vivy: Fluorite Eye’s Song türkçe alt yazılı, Vivy: Fluorite Eye’s Song tr alt yazı, indir Vivy: Fluorite Eye’s Song tr alt yazı, Vivy: Fluorite Eye’s Song Tempest Fansub sitesinden izle.
Vivy -Fluorite Eye's Song-, Vivy -Fluorite Eye's Song- (ヴィヴィ -フローライトアイズソング-)
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 24 dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Yükleyen: AloneShy Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Vivy: Fluorite Eye’s Song Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Vivy: Fluorite Eye’s Song Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Vivy: Fluorite Eye’s Song izleyebilirsiniz.

Özet Vivy: Fluorite Eye’s Song

Nierland — hayallerin, umutların ve bilimin iç içe geçtiği yapay zeka komplex tema parkı. Yaratılan ilk otonom insansı yapay zeka Vivy, kuruluş için yapay zeka rolünü üstlenir. Şarkılar söyleyerek herkesi mutlu etme misyonunu yerine getirmek için tüm kalbiyle sahne almaya devam etmektedir. Fakat tema parkı herşeye rağmen popülerlikten yoksundur. Bir gün, 100 yıl sonra yapay zeka-insan arasında çıkacak olan savaşı önlemek için geleceğe gönderilen Matsumoto adlı bir yapay zeka Vivy’nin karşısına çıkar. Farklı görevlere sahip bu iki yapay zekanın karşılaşması geleceğe nasıl yön verecek? Vivy’nin 100 yıllık yolculuğu başlıyor, bu yapay zekanın kendini yok etme hikayesidir.

Vivy: Fluorite Eye’s Song İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Vivy: Fluorite Eye’s Song İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap