Puan 0.0
Bookmark
16 kişi takip ediyor

Yofukashi no Uta

Full bölüm izle Yofukashi no Uta, indir Yofukashi no Uta türkçe alt yazılı, Yofukashi no Uta tr alt yazı, indir Yofukashi no Uta tr alt yazı, Yofukashi no Uta Tempest Fansub sitesinden izle.
Call of the Night, よふかしのうた
Durum: Devam Ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Yükleyen: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Yofukashi no Uta Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Yofukashi no Uta Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Yofukashi no Uta izleyebilirsiniz.

Özet Yofukashi no Uta

Kou Yamori, dıştan normal bir ortaokul öğrencisi gibi görünmektedir. Derslerinde nispeten başarılı ve sınıf arkadaşlarına karşı dost canlısı olan Kou, aslında bu kişiliğini elde etmek için çok çaba harcamaktadır. Fakat bir gün uykusuzluk hastalığına yakalanması sonucu numara yapmayı kesmeye ve okuldan ayrılmaya karar verir. Uyuyamamasının büyük bir problem olduğunu bilmesine rağmen geceleri tek başına yürümek ona az da olsa iyi geliyordur. Bu gece yürüyüşlerinden birinde Kou, adı Nazuna Nanakusa olan ve onun uykusuzluğuna çare bulabileceğini söyleyen tuhaf bir kız ile tanışır. Hayatında oluşan birçok değişikliğe rağmen Kou, kendisini doğru özgürlükten alıkoymaktadır. Nazuna, yaşadığı hayattan memnun kalmadığı sürece Kou’ya uyuyamayacağını söyler ve onun bu sıkıntılarını çözeceğini söyleyerek Kou’yu evine davet eder. Bir süre sonra Nazuna, Kou’nun uyuyakalmış numarası yaptığını fark edemeyip onun üzerine doğru eğilir ve boynunu ısırır!

Yofukashi no Uta İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

    Yorum Yap