Cardfight!! Vanguard: overDress 3. Bölüm

TV Sub Yüklendiği Tarih Nisan 27, 2021 · ? views · Paylaşan Roxy · seriler Cardfight!! Vanguard: overDress
Gdrive
Genişlet
Karart

Cardfight!! Vanguard: overDress 3. Bölüm İndir, Cardfight!! Vanguard: overDress 3. Bölüm İzle, beğenir ve paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Cardfight!! Vanguard: overDress animesi Tempest Fansub içinde düzenli olarak yenilenmektedir. Diğer yenilikleri de takip etmeyi unutmayın.

Cardfight!! Vanguard: overDress

Cardfight!! Vanguard: Over Dress, カードファイト!! ヴァンガード overDress
Puan 6.16
Durum: Devam Ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 24 dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest
Ana karakter olan Yu-yu, Kaga Eyaleti, Kanazawa'da yaşayan 15 yaşında ortaokul 3.sınıf öğrencisidir. Başkalarının duygularını hissetme yeteneğine sahiptir, ancak bir şey istendiği zaman asla hayır diyemeyeceği gerçeğinden rahatsızdır. Yu-yu bir gün kız kardeşinin hobisine artık dayanamadı, bu yüzden evden kaçtı.rnOnu kurtaran Megumi Okura'dır.rnMegumi, Yu-yu'yu arkadaşlarının takıldığı "Wonder Hill" adlı gece eğlence parkına davet eder. Yu-yu eğlence parkında Megumi, Zakusa Ishikame ve her gece Vanguard oynamak için bir araya gelen "Team Blackout" grubu Tomari Seto ile tanışır. Bu gece takımın bayrağı için ciddi bir mücadele olacak.rnBlackout’un lideri Danji Momoyama ve gizemli aynı zamanda güçlü kart oyuncusu Tohya Ebata.rnYu-yu onlara bakarken, kart oyunu çok geçmeden bir görüntü dünyasına dönüşür. Yu-yu, daha önce hiç görmediği bir dünya olan Vanguard ile bu şekilde karşılaşır ayrıca Vanguard sayesinde yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurmaya başlar.

Bağlantılı Bölümler

Cardfight!! Vanguard: overDress 2. Bölüm

Paylaşan: Roxy Eklendiği Tarih: 5 ay önce

Cardfight!! Vanguard: overDress 4. Bölüm

Paylaşan: Fearfuly Eklendiği Tarih: 5 ay önce

Yorum Yap