Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram Film

Movie Sub Yüklendiği Tarih Mayıs 3, 2021 · ? views · Paylaşan Fearfuly · seriler Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram
Genişlet
Karart

Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram Film İndir, Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram Film İzle, beğenir ve paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram animesi Tempest Fansub içinde düzenli olarak yenilenmektedir. Diğer yenilikleri de takip etmeyi unutmayın.

Çevirmen: AnimA, Gudako / Redaktör: Yuu Eucliwood / Encoder: KuroYukiHime

Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram

劇場版Fate/Grand Order -神聖円卓領域キャメロット- Wandering; Agateram
Puan 6.75
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 1 Saat 29 Dakika Platform: Film Bölümler: 1 Fansub: Tempest
Gezgin Şövalye Bedivere, yolculuğunun sonuna ulaşmıştır. rnrnYer Kudüs, yıl milattan sonra 1273’tür.rnrnKutsal Topraklar çöle dönmüş, insanlar evlerinden olmuştur ve üç büyük güç bu çorak topraklarda birbirileri ile savaşmıştır. Yuvarlak Masa Şövalyeleri, Kutsal Şehirlerini ve Kralları Aslan Kralı korumak için bir araya gelmiştir. Tüm krallığı garip bir yere çağrılırken, Güneş Kralı Ozymandias sessizce bu garip diyarın zalim yönetimine komplo kurmaktadır. Toprakları elinden alınmışları koruyan dağ insanları, isyan çıkarmak için hazırda beklemektedir. Görevini tamamlamak için Bedivere, Aslan Kral’ın hüküm sürdüğü Kutsal Şehre doğru yola çıkar. Orada, insanlığın tarihini yeniden inşa etmeye çalışan, Yarı Hizmetkar Mash Kyrielight'a ve insanlığın son efendisi Ritsuka Fujimaru ile tanışır. Bedivere, bu görevi üstlenmek adına Fujimaru ve yoldaşlarına katılır.

Yorum Yap