Fate/Grand Order: Shuukyoku Tokuiten – Kani Jikan Shinden Solomon

Movie Sub Yüklendiği Tarih Şubat 2, 2022 · ? views · Paylaşan Gudako · seriler Fate/Grand Order: Shuukyoku Tokuiten – Kani Jikan Shinden Solomon
Genişlet
Karart

Fate/Grand Order: Shuukyoku Tokuiten – Kani Jikan Shinden Solomon İndir, Fate/Grand Order: Shuukyoku Tokuiten – Kani Jikan Shinden Solomon İzle, beğenir ve paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Fate/Grand Order: Shuukyoku Tokuiten – Kani Jikan Shinden Solomon animesi Tempest Fansub içinde düzenli olarak yenilenmektedir. Diğer yenilikleri de takip etmeyi unutmayın.

Çevirmen: Gudako & KuroYukiHime / Düzenleme: Gudako & Yuu / Encoder: Gudako

Fate/Grand Order: Shuukyoku Tokuiten – Kani Jikan Shinden Solomon

Fate/Grand Order: Final Singularity - The Grand Temple of Time: Solomon, Fate/Grand Order -終局特異点 冠位時間神殿ソロモン-
Puan 8.09
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 1 hr. 34 min. Platform: Film Bölümler: 1 Fansub: Tempest
Yedi Aykırılığın tamamındaki savaşların ardından, Chaldea Güvenlik Örgütü sonunda Son Aykırılık Ulu Zaman Tapınağı: Süleyman'nın son noktasına geldi. Şimdi bütün kötülüklerin kökü olan Büyücülerin Kralı Süleyman'ı hezimete uğratmanın ve geleceği geri almanın vakti geldi. Son muharebe yaklaşırken, Doktor Roman Archaman yakında önemli bir seçim yapması gerekiyor. Mash Kyrielight yaşamın sınırlarında duruyor ve Fujimaru yeni bir Mistik Şifre almaya hazırlanıyor. Tüm savaşlar bu anı getirirken, Fujimaru ve Mash son görevleri başlıyor.

Yorum Yap