Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou 7. Bölüm

TV Sub Yüklendiği Tarih Mayıs 17, 2021 · ? views · Paylaşan Gudako · seriler Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou.
Genişlet
Karart

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou 7. Bölüm İndir, Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou 7. Bölüm İzle, beğenir ve paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. animesi Tempest Fansub içinde düzenli olarak yenilenmektedir. Diğer yenilikleri de takip etmeyi unutmayın.

Çevirmen: Batuhan D Luffy / Redaktör: Yuu / Encoder: Gudako

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou.

I Shaved. Then I Brought a High School Girl Home., Higehiro, ひげを剃る。そして女子高生を拾う。
Puan 7.91
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest
Ofis çalışanı Yoshida, 5 yıldır iş arkadaşı Airi Gotou'dan hoşlanmaktadır. Sonunda onunla bir buluşma ayarlamış olmasına rağmen hisleri reddedilmiştir. Sarhoş ve hayal kırıklığına uğramış bir şekilde eve giderken yolun köşesinde liseli bir kız görür. Kalacak bir yere ihtiyacı olan kız Yoshida'yı baştan çıkarmaya çalışır. Kızı reddetmesine rağmen yine de onu evine davet eder.rnrnErtesi sabah, kız kendisini Sayu Ogiwara olarak tanıtır ve Hokkaido'dan Tokyo'ya kaçtığını açıklar. Altı ay süren bu çılgınlığı boyunca başını sokacak bir çatı için cinsel "iyilik"ler yapmıştır. Ancak Yoshida onun baştan çıkarıcılığından etkilenmez. Aksine, farklı bir iş yaptırır; bulaşıkları ve çamaşırları yıkamayı gerektiren bir iş. Böylece kalbi kırık bir yetişkin ile kaçak bir liseli kızın arasındaki dokunaklı ilişki başlar.

Bağlantılı Bölümler

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou 6. Bölüm

Paylaşan: Gudako Eklendiği Tarih: 1 sene önce

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou 8. Bölüm

Paylaşan: Gudako Eklendiği Tarih: 1 sene önce

Yorum Yap