Ijiranaide, Nagatoro-san 5. Bölüm

TV Sub Yüklendiği Tarih Mayıs 8, 2021 · ? views · Paylaşan Roxy · seriler Ijiranaide, Nagatoro-san
Tempest
Genişlet
Karart

Ijiranaide, Nagatoro-san 5. Bölüm İndir, Ijiranaide, Nagatoro-san 5. Bölüm İzle, beğenir ve paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Ijiranaide, Nagatoro-san animesi Tempest Fansub içinde düzenli olarak yenilenmektedir. Diğer yenilikleri de takip etmeyi unutmayın.

Ijiranaide, Nagatoro-san

Ijiranaide, Nagatoro San, Don't Toy with Me, Miss Nagatoro, Please don't bully me, Nagatoro, イジらないで、長瀞さん
Puan 7.19
Durum: Devam Ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest
Liseye giden Hayase Nagatoro, boş zamanlarını tek bir şey yaparak geçirmeyi seviyor, o da Senpai’sine zorbalık yapmak! Nagatoro ve arkadaşları, utangaç Senpai’lerinin gelecek vadeden çizimlerine rastladıktan sonra, ona acımasızca zorbalık etmekten zevk alırlar. Nagatoro, bu zalim oyuna devam etmeye karar verir ve Senpai’sini her gün ziyaret ederek, onu o sırada canının istediği herhangi bir şeyi yapmaya zorlar. Özellikle de bundan rahatsız olacaksa. Nagatoro’nun bunu yapmasından biraz hoşlanan, biraz da korkan Senpai’nin sevdiği şeyler, hobileri, görünüşü hatta kişiliği bile Nagatoro’nun eğleneceği tuhaflıklarda kullanılır. Zaman geçtikçe Senpai, Nagatoro’nun varlığından aslında rahatsız olmadığını fark eder ve aralarında, birinin diğerinin yaptıklarına sabırla katlandığı zorlu bir arkadaşlık oluşur.

Bağlantılı Bölümler

Ijiranaide, Nagatoro-san 4. Bölüm

Paylaşan: Fearfuly Eklendiği Tarih: 5 ay önce

Ijiranaide, Nagatoro-san 6. Bölüm

Paylaşan: Fearfuly Eklendiği Tarih: 4 ay önce

Yorum Yap