Jahy-sama wa Kujikenai! 3. Bölüm

TV Sub Yüklendiği Tarih Ağustos 15, 2021 · ? views · Paylaşan Tempest Fansub · seriler Jahy-sama wa Kujikenai!
Genişlet
Karart

Jahy-sama wa Kujikenai! 3. Bölüm İndir, Jahy-sama wa Kujikenai! 3. Bölüm İzle, beğenir ve paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Jahy-sama wa Kujikenai! animesi Tempest Fansub içinde düzenli olarak yenilenmektedir. Diğer yenilikleri de takip etmeyi unutmayın.

Nao/OyuNet/Nao

Jahy-sama wa Kujikenai!

Jahy-sama Won't Be Discouraged!, The Great Jahy Will Not Be Defeated!, ジャヒー様はくじけない!
Puan 7.46
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 20 Fansub: Tempest
Bir zamanlaryeraltı diyarının ikince en güçlü kişisi olarak saygı duyulan, Şeytan Kral'ın yardımcısı Jahy, vatandaşlarını korkuyla yönetiyordu. Ancak büyülü bir kız, muazzam güç içeren mistik kristale saldırıp onu yok ettiğinde, Yeraltı diyarı da yok olur. Hayatta kalmasına rağmen, Jahy neredeyse tüm güçlerini kaybetmiştir ve kendini çocuksu bir görünümle insan dünyasında bulur. Jahy, hem orijinal formunu hem de Yeraltı diyarını kalıcı olarak onarmak için mistik kristalleri toplamaya başlar. Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışırken, daha önce hiç karşılaşmadığı günlük sorunlarla uğraşmak zorunda kalacak ama büyük Jahy'nin cesareti kırılmayacak!

Bağlantılı Bölümler

Jahy-sama wa Kujikenai! 2. Bölüm

Paylaşan: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: 1 sene önce

Jahy-sama wa Kujikenai! 4. Bölüm

Paylaşan: Tempest Fansub Eklendiği Tarih: 1 sene önce

Yorum Yap