Kanojo, Okarishimasu 3. Bölüm

TV Sub Yüklendiği Tarih Kasım 13, 2021 · ? views · Paylaşan JustaHyper · seriler Kanojo, Okarishimasu
Genişlet
Karart

Kanojo, Okarishimasu 3. Bölüm İndir, Kanojo, Okarishimasu 3. Bölüm İzle, beğenir ve paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Kanojo, Okarishimasu animesi Tempest Fansub içinde düzenli olarak yenilenmektedir. Diğer yenilikleri de takip etmeyi unutmayın.

Çevirmen: Batuhan / Düzenleme: OyuNet / Encoder: Twist

Kanojo, Okarishimasu

彼女、お借りします
Puan 7.33
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 24 min. per ep. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest

Kız arkadaşı tarafından terk edilmiş, duyguları paramparça olan üniversite öğrencisi Kazuya Kinoshita kalbindeki boşluğu bir mobil uygulamadaki kiralık kız arkadaş vasıtasıyla gidermeye çalışır. İlk bakışta, Chizuru Mizuhara, herkesin isteyeceği türden mükemmel bir kız gibi görünüyordu: güzel ve tatlı görünüşlü, önemseyici kişilikli. İlk buluşmadan sonra profilinde gördüğü karman çorman yorumlardan sonra, hâlâ kalbi eski ilişkisi yüzünden kırık olan Kazuya, Chizuru'nun sadece erkeklerin duygularıyla oynadığını düşünüp ona düşük puan verir. Kendisine yapılan saygısızlığa karşı sinirlenen Chizuru, gerçek benliğini gösterir: Kazuya'nın ilk düşüncelerinin tam aksine, huysuz ve küstah benliğini. Tam o sırada, Kazuya büyükannesinin bayıldığını öğrenir ve hastaneye giderken Chizuru'yu da yanında götürür. Aslında önemli bir şey olmamıştır. Büyükannesi, hep dilediği gibi Kazuya'nın sonunda ciddi bir ilişki içerisinde olduğunu öğrenince kendinden geçer. Ona gerçeği söyleyemeyen Kazuya ve Chizuru, sahte bir ilişki içine girmek zorunda kalırlar—artık gerçek bir çift gibi davranmaları gerekmektedir.

Bağlantılı Bölümler

Kanojo, Okarishimasu 2. Bölüm

Paylaşan: JustaHyper Eklendiği Tarih: 1 sene önce

Kanojo, Okarishimasu 4. Bölüm

Paylaşan: JustaHyper Eklendiği Tarih: 1 sene önce

Yorum Yap