2020 Sonbahar

Adachi to Shimamura

Tezuka Productions
12 bölümler · TV Devam Ediyor Adachi and Shimamura, Adashima, 安達としまむら
7.16

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka III

J.C.Staff
12 bölümler · BD Tamamlanmış Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? III, DanMachi 3rd Season, Is It Wrong That I Want to Meet You in a Dungeon 3rd Season, ダンジョンに出会いを求めるのは間違っているだろうかIII
7.46

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka animesinin üçüncü sezonudur.

Jujutsu Kaisen (TV)

MAPPA
24 bölümler · TV Tamamlanmış Sorcery Fight, 呪術廻戦
8.79

Bir çocuk… “doğru ölüm” için savaşır. Zorluklar, pişmanlık, utanç… İnsanların hissettiği olumsuz duygular günlük hayatımızda gizlenen lanetlere dönüşür. Lanetler tüm dünyaya yayılır; insanları korkunç bir talihsizliğe, hatta ölüme götürebilir. Dahası, lanetler yalnızca başka bir lanetle defedilebilir. Itadori Yuji sıradan bir lise hayatı yaşamakla birlikte çok büyük bir fiziksel güce sahiptir. Bir gün, lanetlerce saldırıya uğrayan bir arkadaşını kurtarmak için İki Yüzlü Hayalet’in parmağını yer ve laneti kendi ruhuna alır. Artık İki Yüzlü Hayalet ile aynı bedeni paylaşmaktadır. Büyücülerin en güçlüsü olan Gojo Satoru’nun yönlendirmesiyle, lanetlerle savaşan bir organizasyon olan Tokyo Büyükşehir Teknik Büyücülük Lisesi’ne kabul edilir. Böylece, bir laneti def etmek için lanete dönüşen çocuğun kahramanlık masalı; asla geri dönemeyeceği hayatı başlar.

Kami-tachi ni Hirowareta Otoko

Maho Film
12 bölümler · TV Devam Ediyor By the Grace of the Gods, The man picked up by the gods, Kamihiro, Kamitachi ni Hirowareta Otoko, 神達に拾われた男
6.88

Ryouma Takebayashi, talihsiz bir hayat sürdükten sonra 39 yaşında uykusunda ölür. Üç tanrı ona acır ve büyülü bir dünyaya reenkarne olma şansı tanır, tek görevi ise kendisi olmak ve hayattan zevk almaktır. Ona göz kulak olma sözü veren tanrilar, onu güçlü fiziksel özelliklerle donatır vetüm elementlerde ustalaşma yeteneği verirler. Küçük bir çocuk olarak yeni hayatı, bir ormana ışınlandığında resmen başlar. Üç yıl sonra zamanının çoğunu slime araştırarak geçiren Ryouma, eşsiz slime türleri keşfetmiştir ve kendi büyü yeteneklerini geliştirirken bir slime ordusu yaratmayı başarmıştır. Gencimiz; münzevi varoluşundan ve rahat mağara evinden memnun olmasına rağmen, insanların arkadaşlığını özler olmuştur. Gezgin bir grubun yaralı bir üyesini iyileştiren Ryouma, onlarla gitmeye ikna olur ve slimeları ile birlikte ormanından çıkar. Büyülü yetenekleri ve slime terbiye becerisi ile şaşkınlık ve hayranlık uyandırdığı yepyeni bir dünya onu beklemektedir.

Kamisama ni Natta Hi

P.A. Works
12 bölümler · TV Devam Ediyor The Day I Became a God, 神様になった日
6.83

Majo no Tabitabi

C2C
12 bölümler · TV Tamamlanmış Wandering Witch: The Journey of Elaina, 魔女の旅々
7.55

Bu hikaye varış noktası ile ilgili değil.. Peki senin en sevdiğin hikaye ne? Bu hikayenin ejderhayı öldürerek prensesi kurtaran bir kahramanı var mı? Yoksa kehanete konu olmuş bir çocuğun kaderinde onu bekleyen büyüklük mü? Sanırım benim en sevdiğim hikaye biraz farklı. Bu belirli hiçbir arayışı olmadan dünyayı dolaşan cadı Elaina’nın hikayesi. Belirli bir görevi olmadan, rüzgar onu nereye sürüklerse gitmekte özgür ve bir sonraki macerasına geçmeden önce, her kiminle tanışıyorsa hikayesine yeni bir sayfa daha ekleyerek yoluna devam ediyor. Seyahatlerinin sonunda, bir gün kendi macerasına atılacak bir çırak almalıdır ki böylece bu döngü ve hikaye devam etsin. Peki bu macerayı yeniden başlatacak olan yeni cadı kim olabilir?

Maoujou de Oyasumi

Doga Kobo
12 bölümler · TV Devam Ediyor Sleepy Princess in the Demon Castle, Sleeping in Devil's Castle, 魔王城でおやすみ
8.02

Munou na Nana

Bridge
13 bölümler · TV Tamamlanmış 無能なナナ
7.27

20XX yılıydı. Dünya, “İnsanlığın Düşmanı” olarak tanınan canavarların saldırısına uğramıştı. Bu sorunla başa çıkmak için öğrencileri olağanüstü yeteneklere sahip kişilerden oluşan özel okullar açıldı. “Yetenekliler“ olarak bilinen bu insanlar, doğa kanunlarına karşı gelen yeteneklere sahipti.rnTüm bu olağanüstü güçlere sahip insanların arasında, hiçbir özel yeteneği olmamasına rağmen bu okullardan birine gönderilmiş aykırı biri vardı. Bu hikaye, İnsanlığın Düşmanları’nı yalnızca akıl ve hileyle yenmeye kalkışan kahramanımızın hikayesi.

Rail Romanesque

Saetta
12 bölümler · TV Devam Ediyor Maitetsu, レヱル・ロマネスク
5.05

Tonikaku Kawaii

Seven Arcs
12 bölümler · TV Devam Ediyor TONIKAWA: Over the Moon For You, Generally Cute, Fly Me to the Moon, トニカクカワイイ
7.94

Yuukoku no Moriarty

Production I.G
11 bölümler · TV Devam Ediyor Moriarty the Patriot, Moriarty's Patriotism, 憂国のモリアーティ
8.03