2019 Sonbahar

Assassins Pride

EMT Squared
12 bölümler · TV Tamamlanmış アサシンズプライド
5.92

Sadece aristokratların canavarlarla savaşma gücününün, mananın olduğu bir dünya.nnKufa adındaki bir genç, asil bir ailede doğan baş belası Melida’nın yeteneğini bulmak için özel öğretmen olarak atanır. Bu görevinin karanlık yüzü ise, eğer kızın yeteneği yoksa kızı öldürecek olmasıdır.

Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai! 2

Arvo Animation, Silver
13 bölümler · TV Tamamlanmış We Never Learn!: Bokuben, BokuBen, We Can't Study, Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai 2nd Season, ぼくたちは勉強ができない!
7.35

Rahmetli babasının işe yaramaz erkeklerin faydalı biri olmak için çaba sarf etmesi gerektiği öğüdünü benimseyen lise üçüncü sınıf öğrencisi Nariyuki Yuiga notları düşük olmasına rağmen okunlunda başarılı bir öğrenci olmaya kendisini adamıştır. Fakir ailesine daha iyi bir hayat sağlamak için özel VIP öğrenci adayı olmayı kafaya koyar. Böylece tüm üniversite masraflarını karşılayacak prestijli bir burs alacaktır. Her ne kadar adaylığa uygun olsa da sınıf arkadaşları Rizu Ogata tarafından matematikte, Fumino Furuhashi tarafından da edebiyatta gölgede bırakılmaktadır. Nariyuki adaylığı kazanır ancak bir şartla. Rizu Ogata ve Fumino Furuhashi’ye istedikleri okula girmede yardım edecektir. İşin kötü yanı Ogata sanat okulunu, Furuhashi de fen fakültesini hedeflemektedir. Ve ikisi de en iyi dersleri dışında çok kötü öğrencilerdir. Üniversite başvuruları yaklaşmaktadır ve Nariyuki çok geç olmadan bu kızlar için etkili bir ders anlatım yöntemi bulmak zorundadır.

Fate/Grand Order: Zettai Majuu Sensen Babylonia

CloverWorks
21 bölümler · TV Tamamlanmış Fate/Grand Order: Absolute Demonic Front - Babylonia, Fate/Grand Order -絶対魔獣戦線バビロニア-
7.94

Granblue Fantasy The Animation 2. Sezon

MAPPA
12 bölümler · TV Tamamlanmış グランブルーファンタジ
6.76

Granblue Fantasy The Animation animesinin 2. sezonudur.

Mairimashita! Iruma-kun

Bandai Namco Pictures
23 bölümler · TV Tamamlanmış Welcome to Demon School! Iruma-kun, 魔入りました!入間くん
7.75

Suzuki Iruma, para karşılığında sorumsuz ebeveynleri tarafından şeytana satıldı. Şaşırtıcı bir şekilde, bildiği bir sonraki şey, şeytanla yaşadığı ve Şeytan Dünyasında bir okula nakledildiği.

Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo

Connect
12 bölümler · TV Tamamlanmış 俺を好きなのはお前だけかよ
7.38

Kisaragi Amatsuyu, üst sınıf güzellik Cosmos ve çocukluk arkadaşı Himawari tarafından yalnız olarak dışarı davet edilir. İtiraflarını duymayı bekleyen Amatsuyu, zafer kazanmışcasına sırayla görüşmeye gider. Ancak her ikisi de Amatsuyu’nun arkadaşından hoşlandıklarını söyler. Amatsuyu yalnız bir savaş verirken, gözlüklü ve kasvetli bir kız da aslında onunla ilgileniyordur. Her fırsatta iğneleyen ve sıkıntılarından zevk alan bu kızdan nefret ediyordur. Fakat görünüşe göre ondan hoşlanan tek kişi de bu kasvetli kızdır.

Radiant 2. Sezon

Lerche
21 bölümler · TV Tamamlanmış ラディアン 第2シリーズ
7.60

Radiant animesinin 2. sezonudur.n

Shinchou Yuusha: Kono Yuusha ga Ore Tueee Kuse ni Shinchou Sugiru

White Fox
12 bölümler · TV Tamamlanmış 慎重勇者 ~この勇者が俺TUEEEくせに慎重すぎる~
7.51

Tanrıça Listarte, zor moddaki video oyunu benzeri dünyasına yardım etmesi için bir kahraman çağırır. Kahraman Seiya Ryuuguuin, hileli mevkisine rağmen gülünç derecede temkinlidir. Örneğin, üç takım zırh (biri giymek, bir yedek ve yedeğin yedeği olmak üzere) satın alır ve zayıf Slime’lara karşı tam güç saldırır, her ihtimale karşı.

Sword Art Online: Alicization – War of Underworld

A-1 Pictures
12 bölümler · TV Tamamlanmış ソードアート・オンライン アリシゼーション
7.60

Sword Art Online: Alicization’ın ikinci kısmını konu olan devam sezonudur. Yani 3. sezonun ikinci yarısıdır.