Fall 2022

Bleach: Sennen Kessen-hen

Pierrot
? bölümler · TV Devam Ediyor Bleach: Thousand-Year Blood War, Bleach: Thousand-Year Blood War Arc, BLEACH 千年血戦篇
10

Bleach animesinin “Bin Yıllık Kanlı Savaş Arc”ını konu alan devam sezonudur.

Chainsaw Man

MAPPA
12 bölümler · TV Tamamlanmış Chainsaw Man, チェンソーマン
9.14

Denji’nin babası ölünce büyük bir borç üstüne kalır ve bunu ödeyebilmesinin hiçbir yolu yoktur. Ancak kurtardığı Pochita isimli iblis köpek sayesinde iblis avcılığı yaparak borcunu azar azar kapatır. Pochita’nın testere güçleri iblislere karşı işe yarıyordur. Denji öldüğünde Pochita kendini feda edip onu diriltir. Fakat Denji artık eskisi gibi insan değildir. O artık Testere Adam!

Koukyuu no Karasu

Bandai Namco Pictures
13 bölümler · TV Tamamlanmış Raven of the Inner Palace, Kokyu no Karasu, 後宮の烏
7.11

İç sarayın derinliklerinde, Kuzgun olarak bilinen ve konumuna rağmen imparatora hizmet etmeyen özel bir cariye yaşar. Onu görmüş olanlardan bazıları yaşlı bir kadına benzediğini, bazıları ise genç biz kız olduğunu iddia eder. Söylentiler, esrarengiz büyüler kullandığını ve ölüm lanetinden kayıpları bulmaya kadar bütün istekleri kabul ettiğinden bahseder. Bir gün İmparator Koushun kime ait olduğunu bilmediği bir küpenin sahibini bulabilmek için Kuzgun’u ziyarete gider. Ancak karşılaşmalarının, tarihi altüst eden bir tabu olacağından haberi yoktur.

Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon

Bandai Namco Pictures
21 bölümler · TV Devam Ediyor Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 3, Welcome to Demon School! Iruma-kun 3rd Season, 魔入りました!入間くん
8.15

Serinin üçüncü sezonudur.

Peter Grill to Kenja no Jikan: Super Extra

Seven, Wolfsbane
12 bölümler · TV Devam Ediyor Peter Grill and the Philosopher's Time: Super Extra, Peter Grill to Kenja no Jikan 2nd Season, ピーター・グリルと賢者の時間 Super Extra
6.49

Peter Grill to Kenja no Jikan’ın ikinci sezonudur.

Spy x Family Part 2

CloverWorks, Wit Studio
13 bölümler · TV Tamamlanmış SPY×FAMILY
8.34

aile var ajan var onun sezon 2 sandım part 2 çıktı o kadar

Urusei Yatsura (2022)

David Production
23 bölümler · TV Devam Ediyor Urusei Yatsura, うる星やつら
7.39

Abaza, Ataru Moroboshi’nin öyle öne çıkan bir özelliği yok uzaylılar nasıl kafalarında bir boynuzla yaşıyorsa o da kötü şansıyla yaşıyor. Dünya şeytan olarak bilinen işgalciler tarafından tehdit edildi ve Ataru da insanoğlunun temsilcisi olarak onlarla kapışmaya hak kazandı. Normalde şanssız olsa da bu kapışma bir ebelemece oyunuydu ve rakibi de haysiyetine zaferden daha fazla önem veren işgalci komutanın kızı Lum’du. Ataru Lum’un bikinisinin üst parçasını alarak zafere ulaştı. Bu zafer öncesinde Shinobu’dan evlilik sözü alan Ataru ebelemece sırasında gaza gelip evleneceğim gibi kelimeler söyleyince Lum’da yanlış anladı ve evlilik teklifini kabul etti. Tipik Ataru, kötü şansı kendisini bırakmıyor. Shinobu ile dağılan ilişkisini Lum buradayken nasıl toplayacak acaba?