2019 Yaz

Araburu Kisetsu no Otome-domo yo.

Lay-duce
12 bölümler · TV Tamamlanmış 荒ぶる季節の乙女どもよ。
7.47

Bir lisenin edebiyat kulübündeki kızlar birbirlerini tanımak için şu soruyu sorarlar: “Ölmeden önce yapmak istediğiniz şey nedir?” Kızlardan biri ağzından “Seks” kelimesini kaçırır. Hakkında çok az şey bildikleri bu kelimenin ortaya çıkardığı kargaşa, farklı geçmiş ve kişiliğe sahip kızları, yetişkinliğe yönelik kendi sakar, komik, acı dolu ve duygusal yollarına iter.

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

Asread, White Fox
13 bölümler · BD Devam Ediyor Arifureta: From Commonplace to World's Strongest, From Common Job Class to the Strongest in the World, ありふれた職業で世界最強
6.55

17 yaşındaki Hajime Nagumo ortalama bir otakudur. Geceleri ders çalışıp okulda uyuduğu sıradan hayatı sınıfının geri kalanıyla bir fantezi dünyasına çağrılmasıyla tersine döner. Gittikleri dünyada arkadaşlarıyla birlikte kahraman gibi muamele görür ve insan ırkının neslinin tükenmesini önlemekle görevlendirir. Ancak tam da bir otakunun rüyası olacak bu olay bir anda Hajime’nin kabusu olur. Tüm arkadaşları tanrısal güçlerle kutsanmış olsada Hajime’nin sadece dönüşüm becerisi vardır. Zayıf olduğu için arkadaşlarının zorbalığına uğrar. Bir zindan arayışı onu grubundan ayırır. Najime canavarla dolu bu tehlikeli dünyada hayatta kalabilecek midir?

Cardfight!! Vanguard: Shinemon-hen

OLM
31 bölümler · TV Devam Ediyor Cardfight!! Vanguard: Shinemon Arc, カードファイト!! ヴァンガード 新右衛門編
6.55

Dr. Stone

TMS Entertainment
24 bölümler · TV Tamamlanmış Dr. Stone, ドクターストーン
8.32

Kaçınılmaz bir günde, tüm insanlık kör edici bir ışık parlamasıyla donakalmıştı. Birkaç bin yıl sonra, Liseli Taiju uyanır ve kendini heykellerin dünyasında kaybolmuş şekilde bulur. Ama, yanlız değildir! Onun Bilime aşık arkadaşı Senku kalkmış ve bir kaç aydır çalışıyordu ve bilimin gücüyle medeniyeti yeniden inşa etmek için aklında bir fikri vardı.

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka II

J.C.Staff
12 bölümler · BD Tamamlanmış Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? II, DanMachi 2nd Season, Is It Wrong That I Want to Meet You in a Dungeon 2nd Season, ダンジョンに出会いを求めるのは間違っているだろうかII
7.23

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka’nın 2. sezonudur.

Granbelm

Nexus
13 bölümler · TV Tamamlanmış グランベルム
6.73

Kaderin çarkları yeni ay gecesinde dönmeye başlar. Tüm dünyadaki büyünün silinmesinin üstünden tam tamına 1000 yıl geçmiştir ve çoğu insan büyünün daha önce var olduğunu bile unutmuştur. Kohinata Mangetsu, neşeli ve pozitif bakış açısına sahip bir öğrencidir ancak çoğu şeye karşı şüpheli yaklaşır. Kendi hakkında anlatabileceği özel hiçbir şey yoktur. Çünkü akademik olarak veya sportif olarak hiç iyi değildir ve her zaman sanki bir şeylerde iyiymiş gibi hayaller kurar. Dolunayın elmas gibi parladığı bir gece, adı Shingetsu Ernesta Hukami olan Alman bir kızla karşılaşır. Mangetsu, aynı zamanda ilk defa mekanik robotlar olan ARMANOX’lar görmüştür. Dolunayın kaderinin çarkları yavaşça dönmeye başlamıştır.

Kawaikereba Hentai demo Suki ni Natte Kuremasu ka?

GEEK TOYS, Seven
12 bölümler · TV Tamamlanmış 可愛ければ変態でも好きになってくれますか?
6.58

Hayatı boyunca hiç kız arkadaşı olmayan Keiki Kiryuu ansızın bir aşk mektubu alır. Sonunda bir kız arkadaşı olacağı için mutludur ancak mektubu gönderenin kim olduğu yazmıyordur. Üstüne üstlük mektupta bir de beyaz iç çamaşırı vardır. Keiki iç çamaşırını bırakan Külkedisi’ni aramaya koyulur. Bu sırada göndermiş olabilecek kızların ne denli sapık olduğunu keşfeder.

Machikado Mazoku

J.C.Staff
12 bölümler · TV Tamamlanmış まちカドまぞく
7.67

Gizemli atalarına ait, garip bir rüyadan sonra Lise öğrencisi Yuuko Yoshida uyandığında kendisinin şeytani boynuzlarla ve bir kuyrukla bulur. Şaşkın ve ve sersemlemiştir, annesi ona karanlık aile sırrını açığa vurur: ailesi Kara Klan soyundan gelmektedir, ölümlü düşmanlar tarafından güçsüz ve muhtaç yaşamaya sürgün edilmişlerdir, Işık Klanı’nın büyülü kızları tarafından. Yuuko için atalarının lanetini kaldırmanın tek yolu büyülü bir kız bulmak, ve onu öldürmek, kanını atalarının Şeytan Heykeli’nin üzerine akıtmaktan geçer.

Maou-sama, Retry!

EKACHI EPILKA
12 bölümler · BD Tamamlanmış Demon Lord, Retry!, 魔王様、リトライ!
6.51

Oono Akira çevrimiçi oyun şirketinde çalışan sıradan biridir. Dark Lord karakterini sıklıkla oynamaktadır. Ancak bir gün oyunu açtığında Dark Lord olarak oyunun fantastik dünyasına giriş yapar. Orada tek bacaklı bir kızla tanışır ve birlikte yolculuğa başlarlar. Ama güçlü Dark Lord’un peşinde onu yok etmeye çalışan ülkeler ve kutsal kişiler vardır. Gittikleri her yerde başları belaya girer.

Tejina-senpai

LIDENFILMS
12 bölümler · BD Tamamlanmış Magical Sempai, 手品先輩
6.44

Okulu erkek baş kahramanımızdan bir kulübe katılmasını ister. Kahramanımız isteksizce kendisine kulüp arayışına başlar. Bu sırada kulüp odasında sihirbazlık yapmaya çalışan Tejina Senpai ile karşılaşır. Aşırı sahne korkusu olan Tejina Senpai’nin komik denemelerini izleyecek bir seyircisi olmuştur.

Toaru Kagaku no Accelerator

J.C.Staff
12 bölümler · BD Tamamlanmış A Certain Scientific Accelerator, To Aru Majutsu no Index Gaiden, Toaru Kagaku no Ippou Tsuukou, とある科学の一方通行〈アクセラレータ〉
7.20

Akademi şehrindeki doğaüstü güçlere sahip kişiler 6 seviyeye ayrılır. (0,1,2,3,4,5) Seviye 0 en az güce sahipken Seviye 5 ezici bir üstünlüğe sahiptir. Şehirde yaşayan birkaç milyon doğaüstü güce sahip kişinin arasından sadece yedisi 5’nci seviyeye ulaşmıştır ve en güçlüsü Accelerator’dur. Gücünün büyük bir kısmını kullanarak Last Order’ı kurtaran Accelerator kendisini Disciplinary Action adındaki kötü bir örgüte karşı bulur. Bu örgüt çok tehlikeli bir görev için Last Order’ı kullanmayı planlamaktadır. Planlarını harekete geçirir ve genç kızın peşine düşerler. Artık Last Order’ı korumak ve Akademi şehrini savunmak dünyanın en güçlüsü Accelerator ve yeni tanıştığı ortağı Estelle Rosenthal’a bağlıdır.

Tsuujou Kougeki ga Zentai Kougeki de Ni-kai Kougeki no Okaasan wa Suki Desu ka?

J.C.Staff
12 bölümler · BD Tamamlanmış 通常攻撃が全体攻撃で二回攻撃のお母さんは好きですか?
5.54

Masato sıradan olduğunu düşündüğü bir okul anketinden sonra devletin gizli bir programına dahil olur. Kalabalığa ayak uydurur ve sonunda Oyun dünyasına girer. Tüm bunlar yetmezmiş gibi annesi de oradadır. Durum başka bir dünyaya geçiş yapmaktan biraz farklıdır. Yaşanan birkaç münakaşadan sonra annesi Maa-kun’la birlikte maceralara atılmak ister. Annesi Maa-kun’la ortak olabilecek midir?

Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai.

Maho Film
12 bölümler · TV Tamamlanmış うちの娘の為ならば、俺はもしかしたら魔王も倒せるかもしれない。
7.05

Dale genç yaşına rağmen isminden söz ettiren havalı, sakin ve yetenekli bir maceracıdır. Bir gün ormanın derinliklerinde iş üstündeyken ölmek üzere olan küçük şeytan bir kız bulur. Onu ölüme terk edemez ve evlatlık olarak yanına alır. Latina bir şeytan olsa da çok sevimlidir. Ancan Latina neden ormanda ölüm döşeğinde kalmıştır ve neden bir suçlunun işareti taşımaktadır?