Winter 2022

Akebi-chan no Sailor-fuku

CloverWorks
12 bölümler · TV Tamamlanmış Akebi's Sailor Uniform, 明日ちゃんのセーラー服
7.76

Akebi Komichi ailesiyle birlikte kırsalda yaşayan bir genç kız. Kızlar için prestijli Roubai Akademisi ortaokulunu kazandı ve şimdi istediği sadece iki şey var: Okula ait denizci üniformasını giymek ve yüz adet arkadaş edinmek!

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou 2nd Season

Asread, studio MOTHER
? bölümler · TV Tamamlanmış ありふれた職業で世界最強
7.52

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to

OLM Team Yoshioka
? bölümler · TV Tamamlanmış Life with an Ordinary Guy Who Reincarnated into a Total Fantasy Knockout, Fabiniku, Isekai Bishoujo Juniku Ojisan, 異世界美少女受肉おじさんと
7.38
Sakin yaşlı bir adam ve yakışıklı olan en iyi arkadaşı, çıplak bir tanrıça tarafından başka bir dünyaya çağrılıyor! Fakat tanrıçanın yaramazlığı yüzünden eşi benzeri olmayan güzel bir kıza mı dönüştü? Vücudunu geri almak amacıyla iblis kralını yenmek için en iyi arkadaşıyla bir yolculuğa çıkması gerekiyor! “Güzel bir kıza dönüşen yaşlı bir adam” ve “Yakışıklı bir yaşlı adamın” hikayesi! Farklı bir dünyada çılgınlık dolu, romantik-komedi yolculuğu başlasın!

Futsal Boys!!!!!

Diomedéa
12 bölümler · TV Tamamlanmış フットサルボーイズ!!!!!
5.49

Hikâye, futsalın tüm dünyada popülerleşmesinden on yılı aşkın bir süre sonrasında geçiyor. Başrol Haru Yamato, U-18 dünya kupasını izliyor ve Tokinari Tenouji adında bir Japon oyuncudan etkileniyor. Tenouji gibi bir oyuncu olmak amacıyla Koyo Akademisi Lisesi’nin futsal takımına katılıyor. Ardından arkadaşlar edinip rakipleriyle yüzleşiyor.

Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki Part 2

J.C.Staff
? bölümler · TV Tamamlanmış 現実主義勇者の王国再建記
7.46

Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki’nin 2. Sezonudur.

Hakozume: Kouban Joshi no Gyakushuu

Madhouse
13 bölümler · TV Tamamlanmış Police in a Pod, ハコヅメ~交番女子の逆襲~
6.86

Kadın polis memuru Kawai, aslında umurunda bile olmayan mesleğinden usandığı için istifasını vermek üzereyken inanılmaz bir şey gerçekleşti: Karakolunun yeni kadın yöneticisiyle tanıştı! Kawai göz kamaştırıcı rol modeliyle biraz zaman geçirince, polis memuru olmaktan o kadar da usanmadığını fark etti.

Koroshi Ai

Platinum Vision
? bölümler · TV Tamamlanmış 殺し愛
7.12

Chateau Dankworth sessiz ve sabırlı bir kelle avcısıdır. Hedefi ise, Son Ryang-ha, tek bir gecede 18 yüksek sınıf memur öldürmesi ile tanınan bir katildir. Bu zamana kadar, cinayetleri çevik, efektif ve kanlıydı. Ancak, Son Ryang-ha Chateau’yu ilk karşılaşmalarında yendikten sonra, kendi amacını açıklar: O da Chateau’nun peşinde, kalbini hedefliyordur.rnrnSon Ryang-ha’nın Chateau’nun dikkatini çekme denemeleri oldukça benzersizdir, en hafif deyimiyle. Bağlanmış ve hırpalanmış şekilde, Chateau’nun o anki kurbanlarının kılığına girerek ona hediyeler sunar ve beraber daha çok zaman geçirmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Chateau, gönülsüzce bu oyuna uyar, ve iki katil arasındaki kovalamacalı aşk oyunu başlar.

Princess Connect! Re:Dive Season 2

CygamesPictures
? bölümler · TV Tamamlanmış Princess Connect! Re:Dive 2nd Season, Priconne 2nd Season, プリンセスコネクト! Re:Dive Season 2
7.80

Princess Connect! Re:Dive animesinin ikinci sezonudur.

Shikkakumon no Saikyou Kenja

J.C.Staff
? bölümler · TV Tamamlanmış 失格紋の最強賢者
?

Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru

CloverWorks
12 bölümler · TV Tamamlanmış その着せ替え人形は恋をする
8.35

Geleneksel Japon kuklalarına olan ilgisi yüzünden çocukluk arkadaşları tarafından dışlandıktan sonra içine kapanan kukla zanaatkarı Wakana Gojou, lise günlerini tek başına hobi odasında geçirmektedir. Wakana için Marin Kitagawa gibi etrafı bir sürü arkadaşla çevrili güzel kızlar uzaylıdan farklı değildir. Ama hiçbir çekincesi olmayan hayat dolu Marin, Wakana’nın okuldan sonra diktiği şeyleri görünce bu sessiz sınıf arkadaşını kendi hobisi olan Cosplay’a yönlendirmek ister. Wakana’nın kırık kalbi bu çekici uzaylıyı kaldırabilecek midir?

Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu

Yokohama Animation Lab
? bölümler · TV Tamamlanmış The Genius Prince's Guide to Raising a Nation Out of Debt, 天才王子の赤字国家再生術
?

Dahi olmak kolay değil… Prens Wein krallığa ihanet etmeye hazır. Onu kim suçlayabilir ki? Acınası küçük krallığını yönetmek gibi imkansız bir görev üstlendi, zavallı adam bir kez olsun mola veremiyor! Ama ülkesini açık arttırmaya satacak kadar mükemmel bir fikir ile belki de bir kereliğine ve tamamen emekli olabilir. Veya en azından planı buydu… Onun hain planları felaket sonuçlara yol açana kadar—yani tesadüfi kazanılan zaferler ve halkının iyiliği!

Vanitas no Karte Part 2

Bones
12 bölümler · TV Tamamlanmış The Case Study of Vanitas, Vanitas no Shuki 2nd Season, Memoir of Vanitas 2nd Season, Vanitas no Carte 2nd Season, ヴァニタスの手記
8.08

Vanitas no Carte animesinin 2. sezonudur.