Seirei Gensouki 10. Bölüm

TV Sub Yüklendiği Tarih Eylül 7, 2021 · ? views · Paylaşan Gudako · seriler Seirei Gensouki
Genişlet
Karart

Seirei Gensouki 10. Bölüm İndir, Seirei Gensouki 10. Bölüm İzle, beğenir ve paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Seirei Gensouki animesi Tempest Fansub içinde düzenli olarak yenilenmektedir. Diğer yenilikleri de takip etmeyi unutmayın.

Çevirmen: Cuban Pete / Düzenleme: Raiden / Encoder: Hyper

Seirei Gensouki

Spirit Chronicles, 精霊幻想記
Puan 7.21
Durum: Devam Ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 min. per ep. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest
Amakawa Haruto, beş yıl önce kaybolan çocukluk arkadaşıyla tekrar bir araya gelmeden ölen genç bir adamdır. Rio, beş yaşındayken gözünün önünde öldürülen annesinin intikamını almak isteyen kenar mahallelerde yaşayan bir çocuktur.rnrnİki farklı dünya. Tamamen farklı geçmişlere ve değerlere sahip iki insan. Nedense ölmesi gereken Haruto'nun anıları ve kişiliği, Rio'nun vücudunda yeniden canlanır. İkisinin hafızaları ve kişilikleri birbirine karışırken kafası karışırken, Rio bu yeni dünyada yaşamaya karar verir.rnrnHaruto'nun anılarıyla birlikte Rio, bilinmeyen bir "özel gücü" uyandırır ve bunu iyi kullanırsa daha iyi bir hayat yaşayabileceği anlaşılıyor. Ancak bundan önce Rio, içinde yaşadığı Bertram Krallığı'nın bir prensesine ait olduğu ortaya çıkan bir adam kaçırma olayıyla karşılaşır.rnrnPrensesi kurtardıktan sonra Rio'ya zengin ve güçlüler için bir okul olan Kraliyet Akademisi'nde burs verilir. Bir soylular okulunda fakir bir yetim olmak, son derece iğrenç bir yer haline gelir.

Bağlantılı Bölümler

Seirei Gensouki 9. Bölüm

Paylaşan: Gudako Eklendiği Tarih: 3 hafta önce

Seirei Gensouki 11. Bölüm

Paylaşan: Gudako Eklendiği Tarih: 23 saat önce

Yorum Yap