Sentouin, Hakenshimasu! 9. Bölüm

TV Sub Yüklendiği Tarih Mayıs 30, 2021 · ? views · Paylaşan Gudako · seriler Sentouin, Hakenshimasu!
Genişlet
Karart

Sentouin, Hakenshimasu! 9. Bölüm İndir, Sentouin, Hakenshimasu! 9. Bölüm İzle, beğenir ve paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Sentouin, Hakenshimasu! animesi Tempest Fansub içinde düzenli olarak yenilenmektedir. Diğer yenilikleri de takip etmeyi unutmayın.

Çevirmen: Gudako-Arikishikami / Düzenleme: Yuu Eucliwood / Encoder: Gudako

Sentouin, Hakenshimasu!

Combatants Will Be Dispatched!, 戦闘員、派遣します!
Puan 7.13
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest
Kılıç dövüşüne daima bir silah getirin! Dünya hakimiyeti neredeyse ellerinde olan ve kötü bir yeraltı suç örgütüne dönüşen devasa Kisaragi Şirketinin Yüce Liderleri yıldızlararası fetih için ellerindekileri denemeye karar verirler. Hızlı bir zar atışı, baş ajanları Combat Agent Six'i yabancı bir gezegeni keşfetmeye aday gösterir ve oraya vardığında yaptığı ilk şey ise kutsal bir ritüel için olan kutsal bir büyülü sözü kendisi için en utanç verici şeye çevirmektir. Ya da öyle düşünülebilir.rnrnAncak Kisaragi ajanları için bu kötü faaliyetler her zaman olduğu gibidir, bu yüzden Six terfi ve zam istiyorsa, bundan çok daha fazla çalışması gerekecek! Başlangıç olarak gezegende bulunan ve kendilerine "Şeytan Lordu'nun Ordusu" ya da her neyse diyen bir diğer kötü adamlar grubu hakkında bir şeyler yapması gerekecektir. Sonuçta, bu dünyanın iki kötü organizasyona ihtiyacı yok!

Bağlantılı Bölümler

Sentouin, Hakenshimasu! 8. Bölüm

Paylaşan: Gudako Eklendiği Tarih: 1 sene önce

Sentouin, Hakenshimasu! 10. Bölüm

Paylaşan: Gudako Eklendiği Tarih: 1 sene önce

Yorum Yap