Shuumatsu no Harem 5. Bölüm

TV Sub Yüklendiği Tarih Şubat 5, 2022 · ? views · Paylaşan Gudako · seriler Shuumatsu no Harem
Genişlet
Karart

Shuumatsu no Harem 5. Bölüm İndir, Shuumatsu no Harem 5. Bölüm İzle, beğenir ve paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Shuumatsu no Harem animesi Tempest Fansub içinde düzenli olarak yenilenmektedir. Diğer yenilikleri de takip etmeyi unutmayın.

Çevirmen: Batuhan D Luffy / Düzenleme: Faeriniel / Encoder: OyuNet

Shuumatsu no Harem

終末のハーレム
Puan 0.0
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 min. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 11 Fansub: Tempest
Erkek Öldüren Virüs, dünyadaki erkek nüfusunun yüzde 99.9'unu yok etmiş ölümcül bir hastalıktır. Mizuhara Reito, hayallerinin kızı Taçibana Erisa'yı geride bırakmıştır ve son beş yıldır dondurucuda uyumaktadır. Reito derin dondurucudan uyandığında kendisini seks delisi bir dünyada bulur ve bu dünya Reito'yu en değerli kaynak olarak görmektedir. Reito ve diğer dört damızlık erkeğe lüks olanaklar ve basit bir görev verilir: mümkün olduğu kadar çok kadını hamile bırakarak dünyaya nüfus sağlamak! Ancak Reito'nun tek istediği, üç yıl önce kaybolan biricik aşkı Erisa'yı bulmaktır. Reito ayartılmaya karşı gelip biricik aşkını bulabilecek midir?

Bağlantılı Bölümler

Shuumatsu no Harem 4. Bölüm

Paylaşan: Gudako Eklendiği Tarih: 10 ay önce

Shuumatsu no Harem 6. Bölüm

Paylaşan: Gudako Eklendiği Tarih: 10 ay önce

Yorum Yap