Soredemo Ayumu wa Yosetekuru 1.bölüm

TV Sub Yüklendiği Tarih Temmuz 24, 2022 · ? views · Paylaşan AloneShy · seriler Soredemo Ayumu wa Yosetekuru
Genişlet
Karart

Soredemo Ayumu wa Yosetekuru 1.bölüm İndir, Soredemo Ayumu wa Yosetekuru 1.bölüm İzle, beğenir ve paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Soredemo Ayumu wa Yosetekuru animesi Tempest Fansub içinde düzenli olarak yenilenmektedir. Diğer yenilikleri de takip etmeyi unutmayın.

Çevirmen: Alpbykcbn / Redaktör: arda-yucel / Encoder: ÂloneShy

Soredemo Ayumu wa Yosetekuru

When Will Ayumu Make His Move?, Even so, Ayumu draws closer to the endgame, Even So, Ayumu Approaches, Soreayu, それでも歩は寄せてくる
Puan 7.41
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 24 dakika. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV
Ani bir hevesle kağıt üstündeki bir şogi kulübüne katılmaya karar veren lise birinci sınıf öğrencisi Ayumu Tanaka, Kendo Kulübü'nden ayrılır. Kulübün başkanı ve şogide usta Uruşi Yaotome, nihayet oynayacak birini bulduğu için heyecanlıdır. Ayumu'nun üstü olarak, Uruşi onun şogi rehberi ve rol modeli olmak ister. Fakat sürekli karşısındaki onu sürekli utandırır. Soğuk ve açıksözlü Ayumu, Urushi'ye "tatlı" demeyi çok normal bulmaktadır. Ayumu, Uruşi'den hoşlansa da bunu itiraf etmekten kaçar ve itiraf etmeden önce onu bir şogi oyununda yeneceğine söz verir.rnrnOkul hayatı ve şogi oyunlarıyla birlikte, iki öğrencinin eğlenceli ve kalp ısıtan maceraları başlıyor. Ayumu, Uruşi'yle geçirdiği her saniyeden zevk alsa da şogide onu yenmesine daha çok vardır. Kendine verdiği sözü tutmak isteyen Ayumu, Uruşi'ye duygularını itiraf etme şansı bulabilecek mi?

Bağlantılı Bölümler

Soredemo Ayumu wa Yosetekuru 2.bölüm

Paylaşan: AloneShy Eklendiği Tarih: 4 ay önce

Yorum Yap